Powraca temat Belhandy
Zimą nazwisko Younesa Belhandy było mocno łączone z przenosinami do Interu Mediolan. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło. Obecnie Nerazzurri ponownie wymieniani są w gronie potencjalnych nowych pracodawców Marokańczyka.
Odejście Belhandy z Montpellier wydaje się być przesądzone. Otwarcie mówi o tym charyzmatyczny prezes klubu Louis Nicollin:
- On odchodzi. Jest 4-5 klubów poważnie zainteresowanych jego pozyskaniem. Decyzja gdzie będzie grał w przyszłym sezonie należy teraz tylko do niego, ponieważ my uzyskaliśmy już porozumienie z tymi klubami. Belhanda odejdzie za 14-15 mln euro.
Zapytany o jakie kluby konkretnie chodzi Nicollin odpowiedział:
- W gre wchodzą Milan, Inter, Atletico Madryt, Galatasaray i Aston Villa. Dla nas to bez różnicy. Teraz to zawodnik musi zdecydować gdzie będzie występował.
Marokański pomocnik ma za sobą kolejny bardzo udany sezon w Ligue 1 w którym zdobył 12 bramek.
Źródło: Goal.com
BlackFloyd
4 czerwca 2013 | 16:31
14-15 mln. to jeszcze nie tak dużo... :x
domi
4 czerwca 2013 | 17:54
Obecnie nawet Galatasaray wygląda lepiej od Interu, ale tak jak mówi ich prezes, wszystko zależy od samego Belhandy. Gdzie będzie chciał zagrać, tam będzie grał, skoro te kluby go chcą.
fenomen
4 czerwca 2013 | 19:09
Fajnie by było go zobaczyć u nas :)
Reklama