Cassano wypoczywa w Cannes, blisko...Monaco

12 czerwca 2013 | 12:10 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Tak zwany "sezon ogórkowy" się rozpoczął. Z emocji piłkarskich pozostały juz tylko mecze Pucharu Konfederacji, ale tam na ostatnie dni pracy pojechała tylko niewielka grupa piłkarzy i karuzela transferowa. Większość udała się na urlopy. Gdzie spędzają wakacje osobistości Serie A?

Dyrektor Milanu - Adriano Galliani ze swoją wybranką udał się na Capri, Marco Branca jak już wiemy w weekend sprawdzał uroki hotelu Prezydenta Catanii. Antonio Nocerino z rodziną udał się na Florydę, jego kolega Antonini wybrał Grecję i Sardynię (Porto Cervo).

Marco Boriello odpoczywa na Ibizie, by później udać się do Los Angeles, Nowego Yorku i na Baleary. La Dolce Vita.

Nasz stary znajomy Wesley Sneijder z Yolanthe i dziećmi wybrał Ibizę, gdzie spotkać może wspomnianego Boriello, jak również De Ceglie, Jovetića, Balzarettiego i...Mario Balotellego który uda się tam po zakończeniu udziału w Pucharze Konfederacji.

Antonio Cassano udał się na południe Francji, do Cannes. Stamtąd jak łatwo sprawdzić, jest zaledwie około 55 kilometrów do Monaco. Czyżby miejsce w którym spędza urlop napastnik Interu nie zostało wybrane przypadkowo? O tym, że Monaco interesuje się Cassano wiemy od dłuższego czasu, on sam jednak zapewnia że po przybyciu Waltera Mazzarriego, chciałby pozostać w klubie na kolejny rok.

Nietypowe miejsce na wypoczynek wybrał jeden z celów transferowych Interu - Radja Naingollan - Londyn.

Źródło: la gazzetta dello sport /inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 1

Matteo777

Matteo777 12 czerwca 2013 | 18:55   

Może sobie chłopak dorabia jak ma chwilkę wolnego.... w końcu gra w Cagliari... :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich