Cauet: Jestem dumny!

1 lipca 2013 | 11:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Akademia

W sobotę drużyna U-15 Interu Mediolan pokonała w finale po rzutach karnych Romę i zdobyła Scudetto w swojej kategorii wiekowej. Ten wielki sukces to kolejne potwierdzenie tego że praca z młodzieżą w naszym klubie jest na dobrym poziomie i przynosi efekty.

Trenerem drużyny Giovanissimi nazionali jest Benoit Cauet. Były pomocnik Interu w którego barwach rozegrał 148 oficjalnych spotkań w taki sposób skomentował sukces swoich podopiecznych:

- Konkurs rzutów karnych to zawsze ciężkie zadanie, tym bardziej że nie trafiliśmy już w pierwszej serii. Sami utrudniliśmy sobie sytuację, ale nasz bramkarz był dziś dobrze dysponowany. Nawet bardzo dobrze. Wszyscy chłopcy byli zresztą fantastyczni. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. 

Przebyliśmy długą drogę żeby znaleźć się tutaj. Włożyliśmy w to wiele pracy, ale udało się. Po pierwszej porażce z Padovą my nadal wierzyliśmy i pracowaliśmy ciężko. Dlatego teraz możemy się cieszyć. Chcę podziękować klubowi i wszystkim z akademii Interu. Najważniejsze żeby ta grupa mogła się teraz stabilnie rozwijać. To świetna drużyna i jesteśmy z nich bardzo dumni.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Drakon

Drakon 1 lipca 2013 | 21:23   

obstawiam ze gdyby nie fakt ze mamy juz Mazzariego to wprasie pojawily by sie ploty o mozliwym prowadzeniu pierwszej druzyny prze tego pana xd


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich