Cerrone nowym trenerem Primavery

2 lipca 2013 | 13:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Akademia

Salvatore Cerrone został nowym szkoleniowcem Primavery Interu Mediolan. Trener ten od wielu lat związany jest ze strukturami młodzieżowymi Nerazzurrich. Ostatnio był trenerem Allievi nazionali. Na stanowisku zastąpił Deniele Bernazzaniego.

Oto co Cerrone miał do powiedzenie po ogłoszeniu swojej nominacji:

- Chciałbym podziękować Prezydentowi Massimo Morattiemu, Marco Brance, Piero Ausilio, Roberto Samadenowi i Pierluigi Casiraghiemu. To są ludzie, którzy dali mi ogromną szansę i ja postaram się ją wykorzystać. To honor i przywilej być trenerem Primavery Interu. Oczekuję udanego sezonu. Po 13 latach spędzonych w młodzieżowych drużynach Interu, jestem zachwycony odpowiedzialnością jaką mnie obdarzono i mam świadomość jak ważne jest to stanowisko. Jak już mówiłem mam zamiar dać z siebie wszystko.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Ciemno-skóry

Ciemno-skóry 2 lipca 2013 | 13:32   

a czemu tego bernazzaNIEGO wywali ?

Ciemno-skóry

Ciemno-skóry 2 lipca 2013 | 13:32   

wylali *

Rafski

Rafski 2 lipca 2013 | 13:44   

a Strama?

Daniello

Daniello 2 lipca 2013 | 14:34   

Po odejściu Stramy, Bernazzani był tylko opcją tymczasową (pracował w strukturach i akurat jego mieli pod ręką na szybko). Ale że za jego wodzą Primavera utrzymała 1-szą pozycję i zgarnęła Scudetto to został. W drugim sezonie, co nie ulega wątpliwości trafił się gorszy rocznik. Nic nie ugrał w lidze, odpadł szybko w Viareggio i NextGen i dlatego mu podziękowano.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich