Mazzarri: Liczą się czyny, nie słowa
Po prezentacji zespołu, wczoraj w Pinzolo przedstawiony kibicom został cały sztab szkoleniowy Interu. Głos zabrał m.in. trener Walter Mazzarri:
- Powiem Wam szczerze, że po tak wielu pojedynkach, jakie stoczyliśmy w ostatnich latach, nie spodziewałem się tak ciepłego przyjęcia, jesteście wspaniali. W Interze spotkałem wyjątkowych ludzi, bardzo przychylnych. Wszyscy zawodnicy są niezwykle zmotywowani i jestem tutaj, żeby pomóc im wrócić do wysokiej formy, zwłaszcza po ostatnim nieudanym sezonie.
- Moje metody pracy? Stosuję je od dawna i zawsze przynoszą doskonałe rezultaty. Dużo pracujemy, to prawda, ale widzę, że zawodnicy to doceniają. Ciężka praca jest gwarancją, że będziemy w stanie, również z Waszą pomocą, osiągnąć na boisku nasze cele. Zrobimy wszystko, by wrócić na szczyt i walczyć z każdym jak równy z równym. Nie powiem jednak nic więcej, ponieważ dla mnie liczą się czyny, nie słowa.
Źródło: inter.it
Marco Branca
14 lipca 2013 | 14:48
piwo nie wóda
Andrea Stramaccioni
14 lipca 2013 | 15:01
Jak trenowałem inter tez ciężko pracowaliśmy.
Morfo
14 lipca 2013 | 15:07
Lubie goscia
Darkos
14 lipca 2013 | 15:20
Daawć im tam w kość porządnie, to darmozjady typu Chivu się wnerwią i wreszcie odejdą :)
domi
14 lipca 2013 | 19:19
Darkos, wierzysz w to? Tacy już wolą niemałą kasę zbierać i trochę pobiegać niż za mniejsze pieniądze nic nie robić.
Bianconeroo
14 lipca 2013 | 20:58
Czemu on uciekł z lepszego klubu by trenowac słabszy ?
scudetto
15 lipca 2013 | 11:16
jak dlaczego Inter to dalej jeden z najlepszych klubów świata mimo słabego sezonu
Reklama