Le Parisien: Leonardo spotka się z Thohirem

23 lipca 2013 | 10:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jak donosi francuski Le Parisien, były trener Interu oraz były już dyrektor sportowy Paris Saint Germain - Leonardo wkrótce dołączy do Interu...razem z przyjściem Ericka Thohira.

Według francuskich dziennikarzy, Leonardo spotka się wkrótce z Indonezyjczykiem w Londynie, gdzie będą rozmawiać o przyszłości klubu z Mediolanu, którego Thohir zostać ma niebawem większościowym udziałowcem.

Massimo Moratti jest w dobrych relacjach z Leonardo i gotów jest przyjąć go ponownie do woich biur, tym razem w roli dyrektora, nie trenera. Leonardo w Interze miałby pełnić rolę podobną, jak w Milanie pełni Adriano Galliani.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 10

Internazionalista

Internazionalista 23 lipca 2013 | 10:05   

Tak tak tak tak! i najlepiej niech jeszcze branke z ausillo wypieprza :)

Ciemno-skóry

Ciemno-skóry 23 lipca 2013 | 11:01   

branca to ex gracz interu szacunku troche

Drago194

Drago194 23 lipca 2013 | 11:15   

Pisze o szacunku do Branci, a sam pisze jego nazwisko małą literą, chciałoby się rzec hipokryzja w czystej postaci.

Matt1

Matt1 23 lipca 2013 | 12:00   

Marco "Nie potrafie sprzedac wiec rozwiazuje im kontrakt" Branca. Wszystko jasne. Nie cierpie typa.

Kuba

Kuba 23 lipca 2013 | 14:52   

Hehe. Fajnie

Hagaen

Hagaen 23 lipca 2013 | 15:06   

Szacunku? To jak hipotetycznie ktoś, kto grał w Interze zgwałcił by dziecko to też zasługuje na szacunek? Ludzie tracą i zyskują szacunek z różnych względów. Rujnowanie klubu, nieudolne sprawowanie funkcji, nieeleganckie załatwianie interesów i rodzenie konfliktów to ZBYT MAŁE POWODY, ŻEBY DO BRANKI NIE MIEĆ SZACUNKU? Co do newsa, to wyborna wiadomość, byłoby świetnie gdyby Leonardo był naszym Gallianim, Branca i Ausilio wypad!!

Rahi

Rahi 23 lipca 2013 | 15:08   

branca franca, nie wiem czy wiesz, np Forlan tez byl z FCI a ile z siebie dal w tym czasie...

Lethal Doze

Lethal Doze 23 lipca 2013 | 15:09   

Trzeba budować silny Inter na lata i Leoś się przyda, sympatyczny gość

Klinsi64

Klinsi64 23 lipca 2013 | 18:25   

francuski arbiter i Tab Ramos wiedzą cos na ten temat :D

Pawel1992

Pawel1992 23 lipca 2013 | 21:11   

dobry pomysł. Zbyt wiele było nieprzyjemności przez Brancę.