Remis Interu w Hamburgu (video)

27 lipca 2013 | 15:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Dziś w Hamburgu odbył się towarzyski mecz Interu Mediolan z lokalnym Hamburgerem Sport-Verein. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a bramkę dla Interu zdobył Mauro Icardi.

Nerazzurri szybko wyszli na prowadzenie, bo blisko po upływie 60 sekund, po tym jak świetnym podaniem Mauro Icardiego obsłużył Fredy Guarin. Argentyńczyk nie zmarnował okazji i po raz pierwszy cieszył się z gola zdobytego w barwach Interu.

W pierwszej połowie Inter mógł stracić gola, jednak na posterunku był Samir Handanović, który już teraz prezentuje bardzo wysoką formę.

W 47. minucie meczu gospodarze wyrównali za sprawą znanego z boiski Ekstraklasy - Rudnevsa.

Hamburg 1-1 Inter (HT: 0-1)

strzelcy: Icardi 2, Rudnevs 47.

Hamburg (4-2-3-1): 1 Drobny; 2 Diekmeier, 16 Sobiech, 4 Westermann (28 Tah, 76), 7 Jansen; 18 Arslan (25 Skjelbred, 85), 14 Badelj (27 Demirbay, 85); 21 Beister (6 Aogo), 23 Van der Vaart (9 Calhanoglu, 76), 19 Jiracek; 10 Rudnevs (31 Zoua, 72).
Pozostali na ławce: 30 Neuhaus, 3 Mancienne, 8 Rincon, 24 Rajkovic, 34 Nafiu.
Trener: Thorsten Fink.

Inter (3-5-2): 1 Handanovic; 14 Campagnaro, 23 Ranocchia (6 Andreolli, 46), 5 Juan Jesus; 55 Nagatomo (2 Jonathan, 80), 13 Guarin (90 Olsen, 87), 19 Cambiasso (17 Kuzmanovic, 62), 11 Alvarez, 31 Pereira; 8 Palacio (47 Capello, 80), 9 Icardi (7 Belfodil, 62).
Pozostali na ławce: 12 Castellazzi, 20 Carrizo, 25 Samuel, 26 Chivu, 33 Mbaye, 34 Mira, 54 Donkor.
Trener: Walter Mazzarri.

Sędzia: Florian Meyer (asystenci Arne Aarnink i Cristoph Bornhorst oraz Thomas Gorniak).