Mazzarri: Genoa ważniejsza niż Eto'o

25 sierpnia 2013 | 15:18 Redaktor: fragresist Kategoria:Ogólna

Przed otwarciem sezonu przeciwko Genoi, trener Nerazzurich stłumił pogłoski łączące Kameruńskiego napastnika z klubem.

- Nie jestem zainteresowany tym co się mówi, chcę jedynie skupić się na jutrzejszym meczu przeciwko Genoi. Eto’o? Nie chcę mówić o okienku transferowym - powiedział Mazzari.

Walter Mazzari ostrzegł również kibiców, że osiąganie sukcesów przez jego młody zespół zajmie trochę czasu.

- Trenuję w Serie A od 10 lat i znam te rozgrywki. Wszyscy mówią o celach, ale Ja zamiast tego zagłębiam się w pracy i próbuję ignorować cała resztę. Każdy z nas jest świadomy, że startujemy z dołka. Zespół jest młody i niektórzy przybyli później niż inni, więc jedyne co mogę powiedzieć to, że potrzebujemy czasu. Fani również to wiedzą. Ważne jest, aby dobrze rozpocząć sezon, ponieważ dodaje to entuzjazmu drużynie i podnosi jej morale. Fani powinni przyjść na stadion z właściwą postawą i dopingować drużynę przez 95 minut. Jeśli piłkarze będą wygwizdywani, albo czuli brak zaufania, będą popełniać więcej błędów - dodał

Mazzari wypowiedział się również o sytuacji poszczególnych piłkarzy.

- Muszę dowiedzieć się jak długo Mateo Kovacic może grać w jego aktualnej kondycji, to jedyna wątpliwość jaką mam. Icardi powiedział mi, że nie jest gotów na 100 procent, ale jest do naszej dyspozycji. Czy jestem szczęśliwy ze składu? Nie chcę się wypowiadać. Klub doskonale wie co jest nam potrzebne, a co nie. Reszta nie należy do mnie.

Źródło: goal.com

genoa 

Polecane newsy

Komentarze: 3

Kuba

Kuba 25 sierpnia 2013 | 15:37   

Niemówi o wszystkim bo wcale nie musi. Bardzo dobrze powiedział też o dopingu kibiców.

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 25 sierpnia 2013 | 16:10   

Ważne, że studzi emocje, które w związku z rozpoczęciem sezonu są nieco napompowane. Są gracze, którym nogi będą drżeć nawet w meczu z Genoą i tu rola kibiców i trenera. Oczekujmy walki i determinacji.

Interista

Interista 25 sierpnia 2013 | 17:31   

coś jest na rzeczy z tym Eto


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich