Oceny LGdS i użytkowników za mecz z Catanią

2 września 2013 | 08:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan we wczorajszym meczu z Catanią zagrał zgodnie z oczekiwaniami trenera, władz i kibiców. Nerazzurri mimo iż nie ustrzegli się błędów, zagrali dobre spotkanie zwieńczone trzema bramkami.

Na posterunku jak zawsze był Samir Handanović, który w kilku sytuacjach na początku meczu zrobił to co do niego należało. W tej fazie meczu Inter zbyt często dopuszczał do zagrożenia w okolicy własnej bramki i z pewnością jest to punkt, na który zwróci uwagę Walter Mazzarri podczas analizy tego spotkania razem z piłkarzami w Appiano Gentile.

Według La Gazzetty dello Sport i jej dziennikarzy, najlepszym zawodnikiem Interu był Rodrigo Palacio. Argentyńczyk kolejny raz zanotował bramkę, a dodatkowo asystę za co otrzymał notę 7.5.

Równie wysoką notę otrzymał zespół jako całość oraz Walter Mazzarri, którego pochwalono za dotychczasową pracę w klubie. Inter był przekonujący w ataku oraz solidny w obronie.

Najniżej oceniony został Mateo Kovacić, który jak już wiemy zszedł z powodu lekkiego urazu, który sprawił że jego gra była tego dnia bardzo słaba. Chorwata zastąpił Taider, który za swój występ otrzymał notę 6.

Komplet ocen:

Inter 7.5
Mazzarri 7.5

Handanović 6.5
Campagnaro 7.0
Ranocchia 6.5
Juan Jesus 6.5
Jonathan 7.0
Guarin 6.0
Cambiasso 6.0
Kovacic 5.0
Nagatomo 7.0
Alvarez 7.0
Taider 6.0
Belfodil 6.0
Palacio 7.5
Wallace - b/o

A jak ocenili piłkarzy użytkownicy intermediolan.com? Zapraszamy tutaj

Źródło: la gazzetta dello sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

VVujek

VVujek 2 września 2013 | 16:37   

Jesus ocena taka jak u Ranocchi hihihihih BK


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich