Moratti: "Możemy strzelić 15 goli Liverpoolowi"

22 lutego 2008 | 21:29 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Prezydent Interu Massimo Moratti sensacyjnie zadeklarował, że drużyna Interu jest zdolna strzelić 15 bramek przeciwko Liverpoolowi w rewanżu 1/8 Champions League. Ponadto Włoch wypowiedział się jeszcze na temat kibiców, sporu Ibry z Matrixem oraz o rynku transferowym.

Liverpool:
"Musimy jeszcze rozegrać mecz rewanżowy. Na San Siro zagramy w lepszych warunkach, bo u siebie. Pokażemy na co nas stać. Jeśli będzie tak jak przypuszczam, to zagramy wielki mecz. Liverpoolowi będzie ciężko cokolwiek zrobić. Wierzę w to. Będziemy mieli 90 minut i jeśli zechcemy będziemy mogli strzelić im nawet 15 goli."

Kibice: "Fani, którzy za porażkę obwiniają Manciniego, to ci sami, którzy w przeszłości śpiewali piosenki o tym jak bardzo go chwalą. Mam nadzieję, że powrócą do tego podczas najbliższego meczu. Wszyscy muszą być z drużyną w chwili porażki. Powinniśmy być dumni z Interu, bo jesteśmy lepsi niż inni."

Matrix & Ibra: "Nie wiem co się dokładnie stało, czy doszło w ogóle do jakiejkolwiek kłótni. Oni są przyjaciółmi, zawsze trzymają się razem. Obaj są świetnymi zawodnikami i nie sądzę, że stosunki między nimi uległy zmianie."

Rynek transferowy: "Mam zamiar wydać mniej na zakupy. Nie mam priorytetu w kupowaniu Włochów. Chcę utrzymać obecną ekipę w dotychczasowym stanie i ewentualnie dołączyć do niej najlepszych graczy z Primavery."

Źródło: www.goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich