Tacchinardi o różnicach między Cambiasso a Pirlo

13 września 2013 | 10:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Alessio Tacchinardi brał udział w wielu potyczkach Interu z Juventusem. Były zawodnik Bianconerich zabrał głos przed sobotnim szlagierem. Oto co powiedział w rozmowie z Tuttosport. Skupił się głównie na rywalizacji Cambiasso z Pirlo.

- Obaj mogą być decydującymi zawodnikami w sobotę. Obaj są bardzo ważni dla swoich zespołów i tak będzie i tym razem. Mają inne charakterystyki, Cambiasso jest bardziej muskularny, silniejszy, podczas gdy Pirlo to jeden z tych mistrzów, którzy zawsze zapewniają określoną jakość. Być może Andrea ma więcej atutów w postaci stałych fragmentów i nieco lepsze podania i pomysłowość. Z drugiej strony Cambiasso jest znacznie bardziej fizyczny, gra w inny sposób. Argentyńczyk wraca do bycia piłkarzem, którym był kilka lat temu, zawsze lubiłem jego jakość i charakter, jak również duma... to są ważne cechy charakteru. Myślę, że to może skompensować jakość Pirlo.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Loon

Loon 13 września 2013 | 11:13   

Jak Cuchu ma byc naszym decydujacym pilkarzem to czarno to widze ;)

Darkos

Darkos 13 września 2013 | 11:19   

Ciekawe właśnie kto u nas będzie odpowiadał za pilnowanie Pirlo. Bo nie wierze, że nikogo trener nie przydzieli do takiej roli


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich