Zwycięstwo Primavery

28 września 2013 | 19:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje1 min. czytania

W niedawno zakończonym ligowym spotkaniu drużyna Primavery Interu pokonała na wyjeździe swoich rówieśników z Udinese. Gola na wagę 3 punktów w 69 minucie zdobył Alessandro Capello.

W wyjściowym składzie drugi raz z rzędu pojawił się Gaby Mudingayi. Belg rozegrał pełne 90 minut. Warto również podkreślić że do zespołu po przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Dawid Smug. Polski golkiper cały mecz przesiedział jednak na ławce rezerwowych.

Udinese - Inter Mediolan 0 - 1 (0 - 0)

gol: 69' Capello

żółte kartki: Jadson, Benedetti - Knudsen

Udinese: Scuffet, Codromaz, Pontisso (56' Borsetta), Siku, Berra, Jadson, Hoxha, Tellan, Benedetti, Moras, Rovini
Pozostali na ławce: Meret, Bonilla, Boskovic, Riccardi, Vertoia, Bezzo, Saitta, Perfetto, Vicario
Trener: Luca Mattiussi

Inter: Ivusic, Paramatti, Donkor, Yao, Dalla Riva, Tassi, Mudingayi, Knudsen; Camara (76' Baldini), Colombi (68' Bigotto), Capello (85' Palazzi)
Pozostali na ławce: Smug, Longo, Crosato, Pinton, Eguelfi, Mira, Gaiola, Costa, Ventre