Oceny GdS za mecz z Cagliari
Po golu Mauro Icardiego w meczu z Cagliari, wydawało się że Interowi uda się po raz kolejny zdobyć trzy cenne wyjazdowe punkty. Niestety bramka Nainggolana sprawiła, że do Mediolanu Inter wrócił tylko z remisem. Jak spisali się zawodnicy okiem dziennikarzy La Gazzetta dello Sport? Przyjrzyjmy się ocenom.
Najlepszym zawodnikiem Interu został wybrany Yuto Nagatomo, który tego dnia zastąpił na prawej stronie Jonathana. Filigranowy Japończyk rozegrał niezły mecz, okraszony asystą przy golu Icardiego. Ocena 7.
Dalej nieco niżej ocenieni na 6.5 zostali Ranocchia, Kovacic, Icardi oraz Palacio. Nisko jak na swoją ostatnią formę oceniony został Alvarez (5).
Najlepszym zawodnikiem Cagliari wybrano Radję Nainggolana. Oglądając jego bramkę przeciwko Interowi, wielu kibicom mogła przez głowę przejść myśl, że gdyby Inter zdołał pozyskać tego zawodnika latem, być może trafiłby on do bramki ale bronionej przez Agazziego, który również otrzymał notę 7.
Cagliari 6
Lopez 6
Agazzi 7
Perico 5,5
Rossettini 6
Astori 6
Avelar 5,5
Dessena 6
Conti 6
Cabrera 5,5
Nainggolan 7
Pinilla 5,5
Ibarbo 6
Ibaimi 6
Sau 6
Inter 6,5
Mazzarri 6
Handanović 6
Rolando 6
Ranocchia 6,5
Juan Jesus 6
Nagatomo 7
Kovacic 6,5
Cambiasso 6
Guarin 5,5
Pereira 5,5
Belfodil 5,5
Alvarez 5
Icardi 6,5
Palacio 6,5
Milito - b/o
Oceny użytkowników intermediolan.com - zobacz
Źródło: la gazzetta dello sport
Klinsi64
30 września 2013 | 08:51
Yuto miszcz,a lamusy dupa cicho ;)
anor
30 września 2013 | 10:14
ała panowie szybko to przejRZyjmy zmiencie
Drakon
30 września 2013 | 10:22
A u nas na stronie oczywiscie posypaly sie 8 dla Kovacica za samo wyjscie w pierwszym składzie :)
Piotrekfci
30 września 2013 | 10:37
co to za oceny ??? - akurat Alvi robił najwięcej pod bramką przeciwnika - zdjął go i gra siadła na całego - dopiero wejście Palacio coś ruszyło -- te oceny to widze z d są - szkoda Belfy bo pierwszą połowę grał całkiem całkiem -- świetnie utrzymuje się przy piłce i wygrywa walkę o górną piłkę -- dlatego nie rozumie czemu trener narzucił mu grę z boku boiska a nie w srodku -- wysokie dosrodkowania i na pewno coś by wpadło !!!
Internazionalista
30 września 2013 | 11:25
dziwi ocena belfodila ktory pracowal, rozgrywal kiedy nasza pomoc byla nieudolna nie robiac nic..
MrGoal
30 września 2013 | 11:28
Drakon, racja, to samo zauważam :). Alvarez nie zagrał tym razem nic, za próbę gry czegoś dobrego 8 nie można dostawać, muszą być konkrety. Pereira bardzo słaby, chyba nie nadaje się do gry w tym ustawieniu, bo kompletnie,ale to kompletnie, nie umie grać 1 na 1
Morfo
30 września 2013 | 19:45
Yuto kolejny raz zamyka usta krytykom, gdzie Ci co Pereire wynosili na piedestały ??
Reklama