Moratti prezydentem do czerwca 2014?
12 lub 15 listoada. Wówczas władze Interu zbiorą się po raz kolejny i wraz z nowymi udziałowcami ustanowią nową strukturę klubu.
Według najnowszych informacji, Erickowi Thohirowi zależy by Massimo Moratti został na stanowisku Prezydenta Interu... przynajmniej do czerwca 2014 roku. Moratti z krótkimi przerwami piastuje to stanowisko od 1995 roku i byłby dla Indonezyjczyka oraz jego partnerów niezwykle ważnym źródłem informacji na temat klubu widzianego oczami władz.
W ciągu 10 kolejnych dni, prawdopodobnie dowiemy się kto w praktyce usiądzie na najważniejszym fotelu w siedzibie Interu Mediolan przy corso Vittorio Emmanuele.
Źródło: sky
Hagaen
5 listopada 2013 | 19:22
Mam nadzieję, że Branca spadnie z każdego możliwego fotela w Interze. Ot tak, po prostu. Aha, no i niech pociągnie za sobą kolegę, Ausilio, ot tak :)
Reklama