Thohir dał 30 euro napiwku w SOLO INTER
Kalendarz Ericka Thohira jest bardzo napięty. Dziś oprócz oglądania meczu Interu z FC Chiasso, wybrał się na odwiedziny w jednym z oficjalnych klubowych sklepów Interu w Mediolanie - SOLO INTER.
Działalność marketingowa, sprzedaż pamiątek na nowych lub niewystarczająco zagospodarowanych do tej pory przez Inter rynkach, to jeden z kluczowych celów nowego Prezydenta.
Thohir wybrał w sklepie sporo klubowych pamiątek, które prawdopodobnie chciano mu podarować, na co on odpowiedzial jednoznacznie: - chcę zapłacić - i poprosił o rachunek. Dodatkowo, jak donosi La Gazzetta dello Sport, zostawił dla sprzedawcy napiwek w wysokości około 30 euro. Kolejny ładny gest ze strony nowego Prezydenta.
Źródło: la gazzetta
Klinsi64
16 listopada 2013 | 21:23
przech*** z niego :))))
Darkos
16 listopada 2013 | 22:57
Nasz nowy prezydent wyrabia sobie PR. Dla mnie lepszym gestem było skakanie na Chi non salta rossonero è. To jest prawdziwy gest! Nawet go polubiłem :P
Kejmo
17 listopada 2013 | 00:32
swój chłop, co tu mówić
Klinsi64
17 listopada 2013 | 10:25
za 2 tygodnie ma być stadion ;) przecież to gigantyczny wydatek jest
Morfo
17 listopada 2013 | 10:40
Hehehe jaka mina - za darmo pamiątki? no bez jaj :P
Rizzo
17 listopada 2013 | 11:41
Popieram Adriano. Stadion to podstawa do dalszego funkcjonowania klubu i zwiększenia zysków, poskakać i dać 30 euro napiwku może każdy milioner, dobry PR to nie wszystko. W każdym razie mam nadzieję, że te sprawy idą do przodu tylko po prostu bez większego hałasu
Reklama