Laxalt: W niedzielę dam z siebie wszystko

18 listopada 2013 | 19:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zbliżający się mecz pomiędzy Interem, a Bolonią, może okazać się szczególnym wydarzeniem dla Diego Laxalta. Urugwajczyk jest wypożyczony do drużyny ze Stadio Renato Dall'Ara, właśnie z ekipy Nerazzurrich i zapewnia, że w niedzielę będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony:

- Trudno było mi przewidzieć, że zaliczę tak udany start w Serie A. Osiem rozegranych spotkań i dwa gole. Mimo, że w niedzielę wystąpię przeciwko drużynie z którą mam ważny kontrakt to mam zamiar dać z siebie wszystko i będę maksymalnie skoncentrowany. Póki co interesuje mnie przede wszystkim Bologna, a po zakończeniu sezonu zobaczymy co się wydarzy.

- Po podpisaniu kontraktu z Interem byłem w siódmym niebie i liczyłem, że będę mógł zostać. Pojawiła się jednak okazja na wypożyczenie i uważam, że zbieram tutaj niezbędne doświadczenie i rozwijam się jako zawodnik.

- Podczas mojego krótkiego pobytu w Interze, zawsze starałem się podążać za wskazówkami Javiera Zanettiego.

- Mój debiut przeciwko Milanowi? To był niezapomniany moment, ciężko to opisać, jednak nie jestem zbyt zadowolony z końcowego rezultatu. Powinniśmy wygrać tamten mecz, gdyż w końcówce prowadziliśmy dwoma bramkami. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Altaid

Altaid 19 listopada 2013 | 00:00   

Jestem pod wrażeniem tego zawodnika. Nikt nie przypuszczał że aż tak ciekawie będzie grał. Mamy tylu młodych i uzdolnionych zawodników, ale zapewne połowe z nich oddamy w zamian za jakiegoś średniaka. Laxalt, Botta, Duncan, Bardi,Olsen i Mbaye to może być konkretna przyszłość Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich