Palacio: Nie potrzebujemy kolejnego napastnika

30 listopada 2013 | 12:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Rodrigo Palacio w rozmowie ze Sky Sport 24 skomentował m.in. sytuację w formacji ataku Interu Mediolan. Jego zdaniem wzmocnienia w ofensywie nie są niezbędne:

- Czy Inter potrzebuje kolejnego napastnika? Nie ja o to proszę. Ta decyzja należy do trenera i zarządu. Mamy w kadrze kilku dobrych graczy, więc moim zdaniem to nie problem. Dodatkowo obecnie jesteśmy najskuteczniejszym zespołem w lidze. Nie jestem zmęczony, gdyż dobrze przepracowaliśmy ostatni tydzień i podchodzę do meczu w optymalnej formie.

- Pojedynki z Sampdorią były dla mnie dotychczas bardzo szczęśliwe i mam nadzieję, że tak pozostanie. Rywale grają dobry futbol, ale chcemy zgarnąć 3 punkty. Nie skupiamy się na sytuacji w tabeli. Koncentrujemy się na każdym kolejnym meczu i takie podejście może nas daleko zaprowadzić. 

- Derby pomiędzy Genoą i Sampdorią, oraz Interem i Milanem są do siebie bardzo podobne.

- Zanetti jest wielkim kapitanem. To wzór dla każdego. Jesteśmy dumni, że jest częścią naszej drużyny. Mimo 40 lat na karku wygląda jakby miał dopiero 22.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Altaid

Altaid 30 listopada 2013 | 12:59   

Palacio jest geniuszem, ale ostatni mecz w jego wykonaniu nie wyglądał dobrze. Może dlatego, że obawia się kogoś kto go zastąpi (Mazzari gra 1 napastnikiem)? Mam nadzieję że w tym meczu ustrzeli jakiegoś hattricka. FORZA!

Darkos

Darkos 30 listopada 2013 | 13:13   

Zdarzył mu się słabszy mecz. Jeden na chyba 30 spotkań. Palacio jest i tak piłkarzem który najdłużej trzyma wysoką formę i nie jeden raz nam tyłek ocalił i był najlepszy na boisku.

Klinsi64

Klinsi64 30 listopada 2013 | 13:38   

a co będzie jak dozna kontuzji? Puscas zagra?

Paweł08Inter

Paweł08Inter 30 listopada 2013 | 14:51   

To jest to, tego nam trzeba tylkozebu znowu wstrzelal sie w bramke jak na poczatku...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich