Thohir o Mediolanie, stadionie i Lavezzim

3 grudnia 2013 | 09:31 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Odkąd przyleciał do Mediolanu, media śledzą każdy jego ruch. Przy każdej okazji, Erick Thohir proszony jest o wypowiedzi dla gazet i stacji telewizyjnych. Oto co Prezydent Interu powiedział w rozmowie z reporterką Sky, Silvią Vallini.

Zapytany o wrażenia jakie robi na nim miasto Mediolan, odparł:

- Mediolan to bardzo piękne miasto. "Ostatnia wieczerza" Leonardo da Vinci jest tutaj... żyli tu znakomici malarze, znakomite restauracje. Niesamowite, zwłaszcza desery, kocham je, ale one mnie zabiją.

O planach na najbliższa przyszłośc, w tym transferach, a konkretnie o zawodniku PSG - Ezequielu Lavezzim:

- Ja nie jestem Supermanem, Zanetti może nim być, jak mówi Moratti. Mam plany, ale najpierw chcę uczynić Inter zdrowym klubem, potem pomyślimy o stadionie. Musimy też najpierw ocenić, czy bardziej opłaca się zbudować nowy obiekt, czy pozostać na San Siro. Musimy bardziej pomóc wyczyścić stadiony z rasizmu, by rodziny przychodziły na mecze.

- Naszym celem jest zająć miejsce w pierwszej czwórce, oczywiście lepiej byłoby zająć trzecie miejsce niż czwarte, ale musimy mieć w głowie fakt, że Mazzarri jest tutaj od kilku miesięcy i musimy mu pomóc by osiągnął zamierzone wyniki.

- Transfery? Lavezzi to dobry zawodnik, ale czy go pozyskamy? Może nie, ale zobaczymy. Musimy porozmawiać z klubem i agentami.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Klinsi64

Klinsi64 3 grudnia 2013 | 09:52   

Lavezzi ma 29 lat,pogrywa w kratkę i jest drogi,nawet jeśli go wypożyczymy w co wątpię(w końcu PSG celuje w wygranie LM)to trzeba go będzie wykupić za minimum 15 mln,można zdecydowanie lepiej taką kasę wydać,tylko nie przy takim trenerze,który ewidentnie boi się przybyszów spoza Serie A

Paweł08Inter

Paweł08Inter 3 grudnia 2013 | 09:54   

Pozyjemy zobaczymy ;)

Coutinho24

Coutinho24 3 grudnia 2013 | 13:58   

Lavezzi ma 28 lat.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 3 grudnia 2013 | 15:14   

półroczne wypożyczenie, potem zobaczymy

Optajmista

Optajmista 3 grudnia 2013 | 17:38   

Wiem, że to trochę z dupy, ale może jak o kogoś walczyć, to o Sancheza?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich