Odmienna sytuacja Vucinicia i Dżeko

3 grudnia 2013 | 12:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Na giełdzie napastników łączonych z przenosinami do Mediolanu znajduje się już kilka poważnych nazwisk. Mówi się m.in. o Lavezzim, Osvaldo, Dżeko, czy Vuciniciu. Wszyscy z nich mają większe, lub mniejsze problemy w swoich obecnych klubach, co miałoby ułatwić rozmowy transferowe.

W rozmowie ze Sky Sport 24, Giuseppe Marotta dał zielone światło dla ewentualnego odejścia Czarnogórca z Juventusu Turyn. Decyzję pozostawił jednak w rękach samego piłkarza:

- Transfer Vucinicia? Nie będziemy nikogo zmuszać do pozostania. Ci którzy chcą pozostać w tym klubie, powinni uświadomić sobie, że nikt nie ma zagwarantowanego miejsca w podstawowym składzie. Jak dotąd jednak nikt otwarcie nie wyraził chęci odejścia.

  W innym tonie o Edinie Dżeko wypowiedział się jego trener Manuel Pellegrini. Szkoleniowiec Manchesteru City podkreślił, że Bośniak cały czas odgrywa ważną rolę w jego drużynie i otrzyma jeszcze swoją szansę:

- Nie, jego transfer nie wchodzi w grę. Zaufałem mu przed sezonem i wciąż pokładam w nim nadzieję. Dla tego klubu bardzo ważnym jest posiadanie szerokiej i wyrównanej kadry, gdyż do końca kwietnia czeka nas wiele trudnych spotkań i jeśli chcemy zdobyć jakieś trofea to potrzebujemy wszystkich ważnych graczy. Być może w tym momencie Edin nie gra tak często jakby sobie tego życzył, ale musi pamiętać, że wciąż pozostaje integralną częścią tego zespołu.

Źródło: fedenerazzurra.com/goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

Seb

Seb 3 grudnia 2013 | 13:48   

Wiec Vucinić do Interu

Vancore

Vancore 3 grudnia 2013 | 13:53   

Nikt zfrowy na umysle nie sciagnie Vucinica... to byloby celowe oslabienie sie.

Czarson

Czarson 3 grudnia 2013 | 14:36   

jesli Walter na powaznie rozwaza jego angaz to przestaje sie interesowac tym klubem...

Rafski

Rafski 3 grudnia 2013 | 15:40   

z tego co wiem to Maradona pozostaje wolnym zawodnikiem, więc po co się rozdrabniać? Myślę że Jovetić bardzo chętnie powróciłby do Serie A bo w Premier League daje dupy na tyle że w ogóle nie grał bo łapie kontuzję już na treningach.

Hagaen

Hagaen 3 grudnia 2013 | 17:40   

@Adriano: Zapomniałeś jeszcze o Gilardino. I słyszałem, że znowu wypożyczamy Rcchiego. Wszak to kozak nad kozaki!

Klinsi64

Klinsi64 3 grudnia 2013 | 23:07   

Czarson zacytował klasyka,a ci się nigdy nie mylą :D chcieli gościa jak w Lecce śmigał,jeśli go w wieku przedemerytalnym sprowadzą to będzie smiech na sali

Klinsi64

Klinsi64 3 grudnia 2013 | 23:09   

rozumiem Palacio,przyszedł po świetnym sezonie w Genoi,po za tym był napastnikiem niespełnionym,Vucinic przez całą kariere strzelał co 4 mecze gola,teraz jest jeszcze gorzej,Panie miej nas w swojej opiece


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich