De Grandis: Za Palacio powinien grać Alvarez

15 grudnia 2013 | 15:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Walter Mazzarri od początku sezonu hołduje ustawieniu tylko z jednym typowym napastnikiem. W tej sytuacji odpowiedzialność za działania ofensywne w dużej mierze spada na gracza ustawianego za jego plecami. Na tej pozycji sprawdzani byli już Guarin, Kovacić i Alvarez. Zdaniem dziennikarza Stefano De Grandisa to Argentyńczyk najbardziej nadaje się do pełnienia tej roli:

- Zawodnikiem, który najbardziej nadaje się do gry na pozycji trequartisty jest bez wątpienia Alvarez. Jest on jednak również najbardziej elastycznym piłkarzem i radzi sobie dobrze niezależnie od tego, gdzie akurat zostanie wystawiony. Z tego powodu trener Mazzarri wykorzystuje go w środku pola.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Nerazzurri96

Nerazzurri96 15 grudnia 2013 | 16:35   

Dobrze gada

fenomen

fenomen 15 grudnia 2013 | 18:34   

Pewnie, że tak. Dla mnie Kovacic grał najlepiej za Stramy jak był ustawiany w środku a nie ofensywnie. Mistrzowsko wyprowadzał piłki. Alvarez potrafi sie znaleźć w polu karnym powinien za Palacio grać.

Rizzo

Rizzo 15 grudnia 2013 | 19:36   

Też uważam tak jak Fenomen, jednak z tego co pamiętam 90% użytkowników w zeszłym sezonie wieszała psy na Stramie za ustawianie Kovy zbyt defensywnie. Moim zdaniem to jest jego pozycja na tę chwilę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich