Mazzarri: Transfery? Klub wie jaki ma budżet

28 grudnia 2013 | 08:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Walter Mazzarri nie chce nic obiecywać na rok 2014, ale ma nadzieję iż jego zespół, będzie mógł konkurować z najlepszymi.

- Czego oczekuję od Nowego Roku? Nigdy nie widzę gładkiej drogi, jeśli chodzi o takie rzeczy. Chciałbym podążać tę samą drogą co w poprzednich latach. Mam nadzieję, że będzie to dobry rok dla fanów Interu. Nie chcę robić żadnych przewidywań, ale mogę powiedzieć, że damy z siebie wszystko, by fani Interu znów czuli się jak w poprzednich latach.

- Transfery? Klub wie jakie są możliwości i budżet. Posłucham co ma do powiedzenia Prezydent i wydam swoją opinię.

Mazzarri nie wyklucza, że chciałby kiedyś spróbować swoich sił w Hiszpanii:

- Lubię hiszpański futbol. Lubię ich mentalność, to że zwracają większą uwagę na grę, niż wyniki. We Włoszech niestety, wszystko nakierowane jest na wynik końcowy. Jeśli patrzymy na to w ten sposób, to mogę powiedzieć że mogliśmy mieć cztery czy pięć punktów więcej i nie mówię tutaj o meczach z Parmą i Sampdorią, kiedy nie widzieliśmy najlepszych występów Interu wówczas.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Loon

Loon 28 grudnia 2013 | 08:25   

"Lubię hiszpański futbol. Lubię ich mentalność, to że zwracają większą uwagę na grę, niż wyniki. We Włoszech niestety, wszystko nakierowane jest na wynik końcowy". No i w tym momencie Mazzarri pierwszy raz na konferencji mi podpada. Co za bzdurne wymówki.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 grudnia 2013 | 08:32   

tak jak podobało mi się co mówił na początku, tak osatnio już kilka razy mi "podpadł"

Klinsi64

Klinsi64 28 grudnia 2013 | 09:20   

chłop myślał że jest tak zajebisty że wygra scudetto w cuglach,niestety rzeczywistość okazała się bardziej brutalna,w Hiszpanii z 3 w obronie dostawałby dwucyfrówki :) wielki fan pięknego futbolu każe młodemu "fantasicie" zapierdalać w obronie,a na derby z rywalem w kryzysie wystawia ultra defensywny skład :)))

VVujek

VVujek 28 grudnia 2013 | 10:25   

Klinsi przyniosło to efekt w postaci wygranych derbów ;)

Paweł08Inter

Paweł08Inter 28 grudnia 2013 | 10:28   

Ok. Mam pomysl... Wymienmy go na Simeone ;)))))))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich