CAMPIONI 2021

 

TS i Sky: Ausilio w Londynie

28 grudnia 2013 | 08:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według TuttoSport, a potwierdził to również Gianluca Di Marzio z telewizji Sky, Piero Ausilio przebywa obecnie w Londynie. Powodem wizyty są oczywiście transfery.

Według gazety z Turynu, Ausilio pojechał tam w celu sprzedania Guarina oraz znalezienia miejsce na wypożyczenie Belfodila. Wówczas Inter będzie mógł przystąpić do negocjacji w sprawie Ezequiela Lavezziego.

Alternatywnym rozwiązaniem jest Erik Lamela z Tottenhamu, którego sytuację Inter oraz inne włoskie kluby monitorują cały czas

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 16

Klinsi64

Klinsi64 28 grudnia 2013 | 08:41   

w Londynie to jest gdzie transfery robić,ile tam klubów 7 jest? :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 grudnia 2013 | 08:43   

w samej PL jest sporo a co dopiero w niższych ligach :D ps. Klinsi, na profilowym to Ty? :)

Klinsi64

Klinsi64 28 grudnia 2013 | 08:52   

hahaha nie :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 grudnia 2013 | 09:21   

Twój chłopak? ;) Musiałem ;>

Klinsi64

Klinsi64 28 grudnia 2013 | 09:35   

My Love :D

Chrisu

Chrisu 28 grudnia 2013 | 09:38   

ja pierdole, jakie to Interowe wypychac zawodników którzy coś dają drużynie na siłe.

Klinsi64

Klinsi64 28 grudnia 2013 | 09:44   

tak naprawdę nie wiadomo po co ten łysy kmiot tam siedzi w Lądku,pewnie chodzi o Belfo i Lamelę,może też o Parejce rozmawiać ze Spurs,choć po odejściu AVB wątpię by tam chcieli nadal :)

Przemysław Filus

Przemysław Filus 28 grudnia 2013 | 09:46   

Ausilio... Ty wiesz co.

Nerazzurri96

Nerazzurri96 28 grudnia 2013 | 10:17   

Belfodila wypożyczyć choćby do takiego West Hamu gdzie jest problem z napastnikami, ale absolutnie nie sprzedawać Guarina i niech się odwalą od tego Lavezziego wreszcie...

Nerazzurri96

Nerazzurri96 28 grudnia 2013 | 10:18   

Lamela lepsza opcja od Lavezziego, ale najlepiej chyba byłoby go wypożyczyć.

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 28 grudnia 2013 | 10:21   

Ehhh to juz jest norma w naszym zespole.. ile to juz grajkow poszło.. a w zamian zwykłe nic.

Paweł08Inter

Paweł08Inter 28 grudnia 2013 | 10:22   

Mam nadzieje ze Ausilio jest tam po to by; 1 sprzedanie Alvaro Pereyra 2 wypozyczenie Belfodila 3 kupno Lameli, Dzeko, Osvaldo badz Sandro

Czarson

Czarson 28 grudnia 2013 | 12:58   

zamknij jape krzycze tu, choc wiem, ze pozaluje gorzko

Daniello

Daniello 28 grudnia 2013 | 14:14   

Faktycznie sporo nam da wypożyczenie Belfo do PL... Mam nadzieję, że to plota

Nerazzurri96

Nerazzurri96 28 grudnia 2013 | 16:18   

Wiadomo że lepiej do Serie A, ale z drugiej strony w takim WHU jest ogromny problem z napastnikami i Algierczyk coś by pograł.