Di Marzio: Branca odchodzi

21 stycznia 2014 | 23:46 Redaktor: Loon Kategoria:Ogólna

Znany i wiarygodny włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio, prognozuje na swojej stronie internetowej, że nielubiany przez kibiców Marco Branca opuści Inter.

Stanie się tak najprawdopodobniej dopiero po zakończeniu tego sezonu. Dziennikarz swoje informacje opiera między innymi na tym, że nawet w dzisiejszej, kryzysowej sytuacji Branki nie było nawet na miejscu, a wszystkim zajmował się duet Fassone-Ausilio oraz doglądający to Massimo Moratti.

Z drugiej jednak strony, nie wiadomo do końca czy Di Marzio opiera swoje domysły na przeciekach czy też jedynie na sytuacji z ostatnich dwóch dni. Równie dobrze Marco Branca mógł być w tym czasie oddelegowany do pracy nad innym transferem.

Źródło: FC Inter News

Polecane newsy

Komentarze: 40

Miko

Miko 21 stycznia 2014 | 23:51   

BOŻE DZIĘKI CI!

Bukinio

Bukinio 21 stycznia 2014 | 23:53   

Czyżby? Jeśli tak, to niech zabierze Fassone i Ausilio :) A tak poważnie, to w pewny momencie tej sagi był news, że Branca prosił MM aby zadzwonił do Thohira i spróbował go przekonać, że dobrze robią :) jeśli to prawda, to mega nędznik z tego MB, bo jeśli nie ma jaj aby pogadać ze swoim szefem, to masakra... coś w stylu... "mamo, weź coś powiedz tacie, bo powiedział, że..." :D

Rafski

Rafski 21 stycznia 2014 | 23:55   

niech spieprza od razu!

Loon

Loon 21 stycznia 2014 | 23:55   

Bukinio -> może Branca nie zna angielskiego, to by wiele tłumaczyło ;)

sowa

sowa 21 stycznia 2014 | 23:57   

podniecać się można oficjalnym potwierdzeniem a nie przypuszczeniami...

Klinsi64

Klinsi64 21 stycznia 2014 | 23:57   

przecież Branca śmigał w Middlesbrough ;)

cybul

cybul 21 stycznia 2014 | 23:59   

Już długo wszyscy czekamy na oficjalne wyje... Baranki za drzwi...mam nadzieję ze sie doczekamy..m

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 stycznia 2014 | 00:03   

Przypuszczam, że Branca lepiej mówi po angielsku niż Smuda po polsku

FeelMySkill

FeelMySkill 22 stycznia 2014 | 00:04   

Hahahaha dopoki nie zobacze oficial to nie uwierze ;)

Bukinio

Bukinio 22 stycznia 2014 | 00:04   

@Loon to by nawet tłumaczyło dlaczego on takie biznesy dopina, albo nie dopina :) coś w stylu Grosickiego, który w (chyba) FC SION podpisał kontrakt, którego nie rozumiał, a nie chciało mu się do tłumacza pójść :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 stycznia 2014 | 00:13   

Martwilbym sie raczej gdyby ten angielski był najważniejszym powodem dla którego oprócz przeszłości w Interze go tutaj zatrudniono

Piotr

Piotr 22 stycznia 2014 | 00:22   

żegnam frajerze

didinho

didinho 22 stycznia 2014 | 00:33   

To co że odejdzie i przyjdzie nowy jak i tak inter nie wyda więcej niż 15 mln na zawodnika nie ważne jaki scout będzie za taką kase to jakiś buraki będą ściągać i to po 30 lat

waszka159

waszka159 22 stycznia 2014 | 00:44   

sranie w banie, nie było go na miejscu i gość wkręcił bajke, bo wie, że wszyscy kibice na to czekają i będzie szum w internetach.. didinho gdyby rzeczywiście inter chciał na zawodników po 15 baniek wydawać, to uwierz, że dałoby rade skompletować dobrą pake.. CR7 z Benfiki do MU za 12 bodajże poszedł.. dobry scout dużo może z taką sumą zrobić..

Wisnia_pl

Wisnia_pl 22 stycznia 2014 | 00:49   

Całą trójkę trzeba wywalić i w końcu zatrudnić prawdziwego fachowca !!

Dziarski

Dziarski 22 stycznia 2014 | 01:51   

jeden jego transfer zawsze bd miał w pamięci, Ibrahimovic = Eto'o + 30 milionów

Klinsi64

Klinsi64 22 stycznia 2014 | 08:40   

CR z Benfiki :))) didinho jeśli czekasz na transfery +20mln to musisz poszukać nowego klubu

opacz

opacz 22 stycznia 2014 | 08:53   

Jeszcze się okaże, że cała ta sytuacja z Guarinem wyjdzie nam na dobre. Thohir zobaczy, że kibice to siła, z którą należy się liczyć i wymieni niektórych działaczy na prawdziwych fachowców.

Paweł08Inter

Paweł08Inter 22 stycznia 2014 | 09:16   

Napije sie dzisiaj.. po pracy ide po " Jägermeister " i bede pil.. Wkoncu... to chyba cud... Pewnie Branca to juventinis tajny agent

Paweł08Inter

Paweł08Inter 22 stycznia 2014 | 09:21   

Kocham ten klub 16 lat.. i nie przestane przez jakies frajerstwo.. Forza Inter Forca Curva Nord..

Drakon

Drakon 22 stycznia 2014 | 09:41   

Akurat Di Marzio z tego słynie ze dużo pierdoli, ale nie wiele z tego sie potwierdza. Dlatego więc ja osobiście poczekam ze świętowaniem na oficjalny komunikat. Z tego co pamiętam to jeszcze przed przyjściem Thohira krążyły ploty, że się tego patałacha pozbędziemy w momencie zmiany prezydenta i jednej z nich autorem był właśnie pan Gianluca "Ja wiem wszystko najlepiej" Di Marzio...

1+8 Zamorano

1+8 Zamorano 22 stycznia 2014 | 09:49   

amen

ksiazewi

ksiazewi 22 stycznia 2014 | 10:04   

Klinsi64 - jeśli oczywiście zasługę można przypisać Brance :-) Z tego co wiem, to Guardiola był napalony na Ibrę, a Ibra na Barce...

Nerazzurri96

Nerazzurri96 22 stycznia 2014 | 10:04   

Nareszcie! Oby to była prawda

ksiazewi

ksiazewi 22 stycznia 2014 | 10:05   

Przepraszam, nie zauważyłem do komentarza powyżej :-)

anor

anor 22 stycznia 2014 | 11:57   

@Drakon w końcu ktoś podziela moje zdanie. Jak ja widzę, że coś podaje Di Marzio to już wiem, że to farmazon. Nie rozumiem skąd on ma taką renomę. Albo wali mega farmazony albo pisze coś co już wszyscy wiedzą. Koleś wypowiada się o wszystkich na kazdy temat i o kazdej druzynie Serie A. Jakby tak wziąć z ostatnich 2 lat jego prognozy i zestawić z rzeczywistością to nic by się nie zgadzało.

kamil13216

kamil13216 22 stycznia 2014 | 12:10   

Dokładnie Di Marzi0o to sciemniacz i plotkarz...ile to on już u nas gwiazd z podpisanym kontraktem wrózył ?

Kacperoo

Kacperoo 22 stycznia 2014 | 12:17   

oby to byla prawda bo tego goscia nie cierpie

MrGoal

MrGoal 22 stycznia 2014 | 13:17   

Nie zobaczę nie uwierzę! On się trzyma stołka bardziej niż politycy. To by było większe wzmocnienie niż jakby Mata do nas przyszedł. Po wygraniu LM to byłby największy sukces ostatniej dekady Interu

Feldmman

Feldmman 22 stycznia 2014 | 15:26   

Najpierw Fasson, potem on. I git

Czarson

Czarson 22 stycznia 2014 | 16:09   

Branca odejdzie a 2pozostale ciecwierze zostana? bez sensu

kruk12

kruk12 22 stycznia 2014 | 16:36   

Po sezonie? Po całej aferze z groteskową wymianą on i dwóch wiadomych powinni jak najszybciej opuścić klub.

Darkos

Darkos 22 stycznia 2014 | 18:36   

Jak będzie oficjalnie to wtedy się będę cieszył. Póki co tylko jedno - jak najszybciej dziada wywalić z całą resztą debili!

Hagaen

Hagaen 22 stycznia 2014 | 22:01   

Kiedy to przeczytałem, myślałem, że to trochę bardziej pewne, ale generalnie NEWS nastraja optymizmem, Mam nadzieję, że weźmie ze sobą kolegów. Powinien wylecieć na zbity pysk w trakcie kłótni ze Sneijderem, debil.

Morfo

Morfo 22 stycznia 2014 | 22:36   

Jeszcze nie otwierajmy szampanów..

LuisSuarez