TS: 3 powody dla których Thohir przerwał negocjacje

22 stycznia 2014 | 14:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dzisiejsze dzienniki piłkarskie, co zrozumiałe wiele miejsca poświęcają nieudanym negocjacjom Interu z Juventusem w sprawie wymiany Guarina za Vucinica.

Zdaniem dziennikarzy turyńskiego TuttoSport, Erick Thohir decyzję o wycofaniu się z rozmów, którą wcześniej konsultował z Massimo Morattim, Angelomario Morattim i innymi swoimi doradcami, podjął z trzech zasadniczych powodów:

1. Kibice
Protesty kibiców w ciągu ostatnich dwóch dni dały się we znaki władzom Interu, nawet jeśli ich najwyższy przedstawiciel na codzień mieszka w Indonezji. Gdyby do wymiany ostatecznie doszło, mogłoby dojść do kolejnych protestów i popsucia relacji na linii kibice-klub zaczynając od najbliższego meczu z Catanią, na który Thohir się wybiera.

2. Finanse
Juventus wierzył do końca, że uda się przeprowadzić tę transakcję, ponieważ była ona bardzo dla nich korzystna. Nieco mniej dla Interu, bowiem w zamian za niespełna 28 letniego zawodnika, Bianconeri oferowali 30 letniego Vucinića plus kwotę w wysokości 1-2 miliony euro.

3. Przyczyny techniczne
Według turyńskiej gazety, wynikom badań jakie zostały przeprowadzone na napastniku z Czarnogóry przez Inter, daleko było do rewelacyjnych, czy jak to określono w TuttoSport "ekscytujących".

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Piotrekfci

Piotrekfci 22 stycznia 2014 | 14:12   

Cannavaro, Pirlo i paru innych już powinny wystarczyć na nauczkę ale nie dla naszego zarządu - który jak widać tak się rozbestwił, że zapomniał o swoim Prezydencie - a Moraś widze już jest tak zmanipulowany i przesiąknięty tymi trzema pałami, że postradał zmysły namawiając Thohira na ten transfer !! 30 letni vucinic za 28 Guarina + 1,2 mln - błahahahha gdyby doszlo do tej transakcji to nie tylko judy ale i cały świat śmiałby nam się w twarz jakich mamy dobrodusznych zarządzających !!

Olsze

Olsze 22 stycznia 2014 | 15:31   

Gdzie wyczytałeś, że Moraś namawiał Thohira na ten transfer? :D

Snake

Snake 22 stycznia 2014 | 16:29   

Gdzieś pisali, też czytałem. Podobno Marco B. prosił Morattiego o namówienie Thohira.

Olsze

Olsze 22 stycznia 2014 | 16:42   

No to pisali, że Marco B. prosił Morattiego o namówienie, czy, że Moraś namawiał? Bo jakby na to nie spojrzeć to są 2 różne rzeczy.

Hagaen

Hagaen 22 stycznia 2014 | 18:44   

Dokładnie Olsze - Panowie, czytajcie ze zrozumieniem, prośba...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich