Hernanes: Scudetto lub Liga Mistrzów

4 lutego 2014 | 09:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Brazylijczyk Anderson Hernanes po raz kolejny zabrał głos i powiedział o motywach swoich przenosin. Pomocnik jest bardzo optymistycznie nastawiony, wierzy iż w Interze uda mu się spełnić swoje marzenie o wygraniu Scudetto i gry w Champions League:

- Chciałbym to jeszcze raz jasno powiedzieć. Nikt mnie nie zmuszał bym cokolwiek mówił. Wybrałem odejście i to nie była kwestia pieniędzy. To były dla mnie fantastyczne trzy i pół roku, zawsze byłem dobrze traktowany przez Lotito oraz Tare. Zrozumiałem jednak, że jeżeli chcę zagrać w Champions League lub wygrać Mistrzostwo, muszę spróbować czegoś nowego. Lazio wydawało mi się zespołem, który nie będzie w stanie osiągnąć tych celów. Zainteresowanie Interu? Mówiło się o tym, ale nie było to nic konkretnego, żadnych ofert. Jak nadarzyła się okazja, Inter się zjawił i ja podjąłem swoją decyzję. Powtórzę, po trzech i pół roku zrozumiałem, że nie spełnię tutaj moich marzeń. To zespół z marką i perspektywami, które mogą pomóc mi spełnić swoje marzenia. Dziękuję fanom, napisałem o tym na Facebooku i mówiłem w radio. Odchodzę będąc pod wielkim wrażeniem kibiców, którzy dali mi wiele miłości.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Piotrekfci

Piotrekfci 4 lutego 2014 | 11:03   

Mistrzostwo ? Liga Mistrzów ? - na pewno z ustawieniem 3-5-1-1, tysiącem podań na swojej połowie i zerem pomysłów na wyście z piłką do przodu -- Mazzarri zyje jeszcze Napoli w ktorym miał Cavaniego ktory czego sie nie dotknął to strzelał - wtedy mógł grać 1 napastnikiem - ale qwa nie u nas !!!! nie z tymi napastnikami i tempem żółwiej gry ktora do tej pory pokazujemy

Czarson

Czarson 4 lutego 2014 | 14:03   

w najlepszym wypadku zagra w LM w wieku 32lat gdy bedzie juz wchodzil z lawki i szykowal sie do odejscia z klubu

kruk12

kruk12 4 lutego 2014 | 14:26   

No to sobie poczekasz chłopie;)

darren

darren 4 lutego 2014 | 16:17   

To się zdziwi =D

Lucash

Lucash 4 lutego 2014 | 18:45   

Wystarczy modyfikować taktykę, czy to takie trudne?? Jakoś na początku sezonu graliśmy bardzo dobrze, mnóstwo okazji stwarzaliśmy tylko pech i pomyłki sędziowskie sprawiły że czołówka Nam uciekła. Potem nadszedł czas Mazzariego, który nie wiem co myśli że przeciwne drużyny nie uczą się stylu gry rywala?? Wystarczyło że drużyny zaczęły blokować skrzydła i zaczęliśmy grać piach...zapewne Mazzarri nie zmieni taktyki ale dobrze że jest Hernanes, który ze środka będzie zapewne często strzelał i dzięki temu skrzydła powinny odrzyć...oby!!

Darkos

Darkos 4 lutego 2014 | 19:15   

Jeśli pogra do 40 roku życia w Interze, to może doczeka się LM :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich