Jonathan: Nie boję się rywalizacji

10 lutego 2014 | 11:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wielu kibiców jest zdania, że transfer Danilo D'Ambrosio niechybnie posadzi na ławce rezerwowych Jonathana. Póki co jednak to Brazylijczyk pozostaje pierwszym wyborem trenera Mazzarriego. W rozmowie z Inter Channel popularny Johny wypowiedział się m.in. o rywalizacji z Włochem: 

- Dzisiaj ponad wszystko liczyło się zwycięstwo. Szczególnie, że w ostatnim okresie mieliśmy pewne problemy z osiąganiem swoich celów. Ta wygrana powinna podbudować naszą pewność siebie no kolejne ligowe pojedynki. 

- Hernanes to świetny zawodnik. Ma klasę kiedy jest przy piłce i można było to dziś zaobserwować. Nie można zapominać, że był to dopiero jego debiut. Przybycie D'Ambrosio niczego nie zmienia w mojej kwestii. Ciężka praca daje mi spokój w grze. Dla zespołu to świetna wiadomość, że posiada teraz więcej opcji. Nawet jeżeli do Interu dołączyłby najlepszy gracz na świecie na mojej pozycji to ja nadal bym nad sobą pracował. Szanuję decyzję trenera.

- Juan Jesus w szatni powiedział mi, że nauczy mnie jak powinno się strzelać. Odparłem, że jak dotąd to ja mam więcej bramek dla Interu, niż on. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

Lambert

Lambert 10 lutego 2014 | 11:48   

Hahah Ucz go JJ.

Danioxx17

Danioxx17 10 lutego 2014 | 14:02   

Żartowniś z tego Johnego :D

ArturO888

ArturO888 10 lutego 2014 | 15:54   

Jonathan to jeden z tych zawodników którzy powinni pożegnać się z Interem w pierwszej kolejności. To co wyprawia na boisku to poprostu porażka. Nie potrafi dobrze przyjąć piłki, podać, strzelić. Tragedia jednym słowem...

Drago194

Drago194 10 lutego 2014 | 16:28   

Nawet gdyby miał odejść to i tak wielkie dzięki dla niego za rundę jesienną w której zdarzało się, że ratował nam dupę.

Darkos

Darkos 10 lutego 2014 | 19:36   

Przez chwilę grał nawet na całkiem niezłym poziomie - jak na przeciętniaka. Ale takich zawodników jak on to trzeba jak najszybciej zastąpić kimś wartościowym

granitxhaka

granitxhaka 11 lutego 2014 | 12:56   

Na początku sezonu dobrze sobie radził a teraz....rzeczywiscie ten pilkarz nie przedskoczy pewnego poziomu ;p

Hagaen

Hagaen 11 lutego 2014 | 19:46   

A jak po pierwszych 3 meczach pisałem, że on i tak nie jest na miarę Interu, że to chwilowe i nie wzbije się wyżej (bo nie ma skilla, talentu, itp) to się niektórzy śmieli ze mnie. Fajnie, miał swoje 5 minut i to najlepszy moment (koniec sezonu), żeby go sprzedać z jako takim zyskiem. "Il Nuovo Maicon" to piłkarz dla Sassuolo, Parmy, Catanii - nie dla Interu!!

Hagaen

Hagaen 11 lutego 2014 | 22:40   

Jonathan: "Nie boję się rywalizacji. To rywalizacja się boi mnie."


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich