Benitez ponownie na temat Interu

16 lutego 2014 | 19:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Słowna przepychanka pomiędzy Interem, a Rafą Benitezem wydaje się nie mieć końca. Szczególnie Hiszpan ma chyba ogromny żal za przedwczesne zwolnienie go z Mediolanu i przy każdej możliwej okazji powraca do tego okresu swojej kariery.

Piero Ausilio stwierdził ostatnio, że ciągłe nawracanie do tego samego tematu przez szkoleniowca Napoli staje się już trochę męczące. Benitez oczywiście nie kazał nam długo czekać na swoją odpowiedź. Oto co miał do powiedzenia po dzisiejszym spotkaniu swojej drużyny: 

- Hiszpańscy dziennikarze zadali mi konkretne pytanie i powiedziałem im dokładnie to samo o czym wspominałem juz wcześniej podczas pobytu we Włoszech. Swego czasu Ausilio uważał, że mam prawo do narzekań, teraz jednak stara się spełnić swój obowiązek wobec klubu. Mówię pewne rzeczy, ponieważ są one prawdą.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 6

darren

darren 16 lutego 2014 | 23:21   

Co za biedak nie no...

Pawel1992

Pawel1992 17 lutego 2014 | 07:35   

" Mówię pewne rzeczy, ponieważ są one prawdą." . Nie zgodzę się z tym. Oczywiście , czasem Hiszpan ma rację , ale bardzo często jego krytyka wynika z dużej niechęci do naszego klubu i nie ma nic wspólnego z prawdą.

granitxhaka

granitxhaka 17 lutego 2014 | 11:10   

Ten to ma kompleksy

Rafski

Rafski 17 lutego 2014 | 17:59   

prawda jest taka że jakby Hiszpan dostał to co w Neapolu to bylibyśmy tam gdzie obecnie Napoli. Fakt nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem po raz kolejny bo to staje się to drażliwe.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich