GdS: Palacio niebawem przedłuży kontrakt

18 lutego 2014 | 13:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Choć Erick Thohir jasno dał do zrozumienia, że ewentualne rozmowy kontraktowe odbywać się będą dopiero po zakończeniu sezonu to prasa nie ustaje w spekulacjach. Wczoraj informowaliśmy o możliwym odnowieniu umowy przez Guarina. Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport donosi zaś, że nowy kontrakt miałby podpisać również Rodrigo Palacio.

Obecna umowa Argentyńczyka wygasa w czerwcu 2015 roku. Inter jest przekonany co do umiejętności i przydatności swojego najlepszego napastnika i pragnie sfinalizować kwestię przedłużenia kontraktu jeszcze przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata na których to Palacio może odgrywać kluczową rolę w swojej reprezentacji. 

Nowy kontrakt miałby obowiązywać do czerwca 2017 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Póki co nie ma szczegółowych informacji dotyczących wynagrodzenia piłkarza. Oficjalne rozmowy miałyby rozpocząć się w połowie marca.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

zahor

zahor 18 lutego 2014 | 14:13   

"przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata na których to Palacio może odgrywać kluczową rolę w swojej reprezentacji. " Kluczową, heh...

maverik

maverik 18 lutego 2014 | 16:02   

a czemu ma nie odgrywać kluczowej roli skoro w eliminacjach grał w podstawie? powołanie na pewno dostanie, konkurencja spora, ale szanse na grę ma :)

Hagaen

Hagaen 18 lutego 2014 | 16:25   

Palacio - urodzony 05.02.1982 roku, co oznacza, że ma 32 lata skończone... Jest rok 2014, a jeśli do 2017 roku mamy go mieć to będzie miał 35 lat. Tyle co teraz nasi "czempioni". Z opcją przedłużenia na rok - 36 latek. Moim zdaniem Palacio powinien mieć kontrakt zmodernizowany na takiej zasadzie, że będzie miał możliwość przedłużenia sobie kontraktu do 2016 roku - w wieku 34 lat bankowo nie będzie tak biegał jak teraz. Szukałbym raczej podobieństwa wówczas do obecnego Milito...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich