nie dałbym tyle... moim skromnym zdaniem CN nie była przeciwko sprzedaży Guarina w ogóle a tylko i wyłącznie zamianą za drewnianego Vucinicia. Jak będzie dalej grał tak jak gra to nie widzę po co miałby dostać kontrakt i to taki wysoki -.-... gra gorzej od Hernanesa a ma dostać kokosy

domi

18 marca 2014 | 17:50

A niech podpisuje, samo to, że inni się ślinią po niego świadczy o tym, że dobrze jak zostanie.

18 marca 2014 | 18:41

Podpisać i sprzedać go w pizdu. 3 mln za sezon to zdecydowanie za dużo za to co prezentuje ten półmózg na boisku. Chociaż do roli dżokera, na ostatnie 20 minut meczu i zmęczoną obronę przeciwnika byłby idealny. Ale niestety on gra całe mecze...

Danioxx17

Danioxx17

18 marca 2014 | 19:24

Niektórzy płakali jak się pakował już do transferu do Juve ,a teraz jak został to go wyrzucacie dla mnie jest irytujący ma sporo strat,z dobrych pozycji nie trafia w bramkę i według mnie powinien siedzieć na ławie a za niego Kova ale powinien zostać w klubie.

Soprano1986

Soprano1986

18 marca 2014 | 19:53

Darkos widze ze ogladasz mecze, Ostatnie dwa byl zmieniany prze Kovacica

18 marca 2014 | 20:02

Tak. Był zmieniany tradycyjnie około 70 minuty. W tej minucie powinien pojawiać się na boisku, a nie z niego schodzić. Od 25-35 minuty meczu z Guarina nie ma pożytku, a szkody dla zespołu przez jego głupie zagrania jest wiele

inter352

inter352

18 marca 2014 | 21:08

Tak na niego zarzekacie, a fakty są takie, że ma najwięcej asyst w drużynie.

turbocygan

turbocygan

18 marca 2014 | 23:21

Są powody to i narzekanie jest. Kova go przyćmił kilkudziesięcioma minutami swojej gry.

Drakon

Drakon

19 marca 2014 | 18:27

Zarzekaja to sie Judki, że meczy nie kupuja, a my narzekamy na gre Guarina nie bez powodu ;)