Palacio: Inter nie może zawieść

20 marca 2014 | 20:48 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Wywiady

W najbliższy weekend Inter zmierzy się na własnym stadionie z Atalantą Bergamo, drużyną, z którą ma problemy już od wielu lat. Rodrigo Palacio udzielił krókiego wywiadu, mówił między innymi o tym starciu.

- Nie możemy zawieść.

Nerazzurri znaleźli wreszcie optymalną formę po niestabilnym początku 2014 roku, są teraz 1 punkt za zajmującą 4. miejsce w lidze Fiorentiną.

- Idzie mi dobrze. Dzisiaj trenowałem normalnie z całą drużyną. Jestem troszkę zmęczony, ponieważ rozgrywam wiele spotkań. 

- Bardziej wolę jak gramy w ustawieniu z dwójką napastników. Można zauważyć, że drużyna się rozwinęła. Od pewnego czasu łatwiej zrozumieć styl gry zespołu. Stajemy się silniejsi i musimy utrzymywać aktualną dyspozycję. Dowód tego, co mówię jest na boisku oraz w naszych ostatnich rezultatach.

- Gramy u siebie w niedzielę i musimy wygrać. Wiemy, że Atalanta to drużyna trudna, dlatego ważna bedzie ostrożność.

- Wiem o tym, że straciliśmy wiele punktów w głupi sposób, ale trzeba nam teraz kontynuować dobrą passę i iść tą samą drogą jak ostatnio.

Trenza został zapytany o sytuację przedłużenia kontraktów zawodników w klubie:

- Cieszę się bardzo i chciałbym aby gwiazdy w zespole przedłużały kontrakty, ale to zależy od samego klubu.

- Nasze szanse na osiągnięcie 4. miejsca? Na razie nic nie mówimy, mamy długi dystans do trzeciego miejsca, musimy starać się grać jak najlepiej w każdym meczu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich