Jonathan: 3 pkt. muszą zostać w Mediolanie

27 marca 2014 | 09:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ulubieniec znacznej rzeszy użytkowników naszego portalu, Brazylijczyk Jonathan wypowiedział się na temat dzisiejszej potyczki z Udinese w ramach 30 kolejki włoskiej Serie A:

- Natychmiast musimy powrócić na drogę zwycięstw i podobnie jak w meczu z Atalantą, tak i z Udinese postaramy się zaprezentować się z jak najlepszej strony. W ostatnim meczu nieszczęśliwie straciliśmy gola w końcówce z powodu niewystarczającej koncentracji. Spodziewamy się trudnego spotkania. Musimy zagrać naprawdę dobrze, aby 3 punkty pozostały w Mediolanie. Może mieć to kluczowe znaczenie w końcowej fazie sezonu.

- Czeka nas ciężka przeprawa. Biorąc pod uwagę ustawienia jakie stosują oba zespoły to można mówić nawet o lustrzanym odbiciu. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na ich bocznych pomocników. Również kiedy my będziemy przy piłce trzeba będzie uważać na ich kontrataki, gdyż rywale potrafią wykorzystać każdy moment nieuwagi. W pierwszym meczu z Udinese zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze jednak teraz będzie to zupełnie inny mecz. Przy pełnej koncentracji możemy jednak pokusić się o równie udany występ. Wsparcie ze strony fanów powinno nieco ułatwić nam zadanie.

- W ostatnim meczu stworzyliśmy sobie mnóstwo dogodnych okazji. Ja trafiłem w poprzeczkę, podobnie jak Guarin, a Palacio uderzył w słupek. Próbowaliśmy wszystkiego, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. W konsekwencji musieliśmy za to słono zapłacić.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Paweł08Inter

Paweł08Inter 27 marca 2014 | 10:28   

Taka pilka.. potrzeba tez szczescia...

Danilux

Danilux 27 marca 2014 | 16:01   

"Ulubieniec znacznej rzeszy użytkowników naszego portalu" taaa, od dwóch meczy. Ciekawe na ile.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich