#SaveKovacic #MazzarriOut

1 kwietnia 2014 | 10:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Jeśli profile na portalach społecznościowych są dla firm, instytucji a także klubów piłkarskich formą komunikacji ze swoimi odbiorcami, a w tym przypadku kibicami, nie należy zapominać że komunikacja ta odbywa się w obydwu kierunkach. Klub wysyła w świat treść w postaci informacji tekstowych, zdjęć i video. W zamian otrzymuje wiadomość zwrotną w postaci komentarzy i innych interakcji, a te nie zawsze są pieśniami pochwalnymi wobec "słusznej linii" jaką przyjmuje władza.

W ostatnich dniach przeglądając profile Interu na Facebooku, Twitterze czy Instagramie zauważyłem pewną formę protestu wobec tego co dzieje się obecnie w zespole, który zamiast wygrywać, traci punkty w bardzo beztroski sposób. Nie jestem pewien, czy tego typu "akcje" dadzą jakikolwiek skutek, czy ich ich skuteczność będzie zbliżona do dokarmiania facebookowymi "lajkami" głodujących dzieci w Afryce. Faktem jest jednak, że kibice Interu dostają piany na ustach widząc wybiegającego na murawę Zdravko Kuzmanovića, podczas gdy na ławce więdnie w oczach Mateo Kovacić, zarówno ci korzystający z portali społecznościowych, jak Ci którzy od tego typu miejsc trzymają się z daleka.  Tifosi czy to w Polsce, Indonezji czy we Włoszech mają uzasadnione obawy, że młody drybler podąży śladem innego młodego dryblera - Philippe Coutinho, czyli spakuje swoje rzeczy i po sezonie zmieni otoczenie, by dopiero tam pokazać Interowi co stracił.

Przeciwnicy Waltera Mazzarriego w Interze (a jest ich coraz więcej) właśnie z internecie zbierają siły i za pomocą hashtagów #SaveKovacic (tłum. uratujcie Kovacica) i #MazzarriOut (tłum. zwolnić Mazzarriego) apelują do klubu o to, by zwolnić trenera który marnuje w mniemaniu kibiców talent pierwszej wody.

Czy Erick Thohir wywodzący się ze świata mediów, podziela zdanie i obawy kibiców? Sam przecież, podobnie jak Massimo Moratti ma coś ze zwykłego fana. Dowiemy się po zakończeniu sezonu.

 

Źródło: inf.własna

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 12

Przemysław Filus

Przemysław Filus

1 kwietnia 2014 | 10:58

#thorirjustdoit

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

1 kwietnia 2014 | 11:13

to nie żart

Drakon

Drakon

1 kwietnia 2014 | 11:27

Potwierdzam, to nie zart! #WaldekWon

pasek_9

pasek_9

1 kwietnia 2014 | 11:30

Niestety ale mam przeczucie ze tak sie stanie, Kova odejdzie po sezonie i bedzie pokazywal klase a co najbardziej martwi to ze w milanie albo juve...

Internaldo

Internaldo

1 kwietnia 2014 | 11:31

Mam to gdzieś czy w klubie będzie grał Kovacic, czy nadal będzie Mazzari trenował, chcę po prostu widzieć zwycięski team a nie ta tragedię, którą odstawiamy co i raz..

Turbot

Turbot

1 kwietnia 2014 | 13:52

Strącić Mazzariego ze skały!!!

xxxtomekxxx

xxxtomekxxx

1 kwietnia 2014 | 14:59

Obawiam się ze jeśli odejdzie kovacic to ja pójdę za nim i to jeszce z wielką przyjemność bo w tym sezonie mecze które nawet wygrywamy i te pozostałe to głównie ból smutek rozgoryczenie.Nie zrozumcie mnie źle wcale nie chce wypierać się klubu ale również nie chce się wstydzić za wyjściowa 11 i grę pod wodzą waldka #WaldekOut

Drakon

Drakon

1 kwietnia 2014 | 18:02

to spierdalaj gimbusie, nikt Cie tu na sile nie bedzie trzymal... wstydzi sie klubu przed kolegami, a przed reszta kibicow sie nie wstydzi przyznac ze jest smierdzacym sezonowcem, zal poslady sciska.

dukacik

dukacik

1 kwietnia 2014 | 19:06

#xxxtomekxxx out . Kibicować drużynie to na dobre i na złe. Mamy gorszy sezon i może następny też będzie nie najlepszy , ale nie jesteśmy pierwsi ani nie ostatni którzy przechodzą trudne momenty. Dla przykładu w naszej lidze Milan , w anglii Man Unt , w portugali Porto , które dwa sezony temu nie przegrało ani jednego meczu. Kibicuje Inter-owi i to się nie zmieni.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich