Mazzarri wziął w obronę Guarina na treningu

3 kwietnia 2014 | 07:45 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Walter Mazzarri postanowił wziąć w obronę Frediego Guarina. Włoch zorganizował na wczorajszym treningu ćwiczenie, które miało dowieść iż za stratę gola z Livorno odpowiadał cały zespół, a nie wyłącznie Kolumbijczyk.

Guarin został zrównany z ziemią przez kibiców i media po nieumyślnej asyście do Innocenta Emeghary, która zakończyła się stratą bramki, która kosztowała stratę trzech punktów.

Według Matteo Barzaghiego z telewizji Sky, trener zarządził by każdy z zawodników zajął na boisku identyczną pozycją jak w danej sytuacji, a następnie wytłumaczył iż każdy z zawodników mógł być ustawiony znacznie lepiej, co umożliwiłoby Guarinowi inne zagranie niż do swojego obrońcy, które w konsekwencji zostało przechwycone.

3 kwietnia 2014 | 09:33

wszyscy zagrali w 2 połowie jakby mecz już wygrali w 1 połowie - i wszyscy powinni dostać karę finansową - to już nie pierwszy i zapewne nie ostatni taki mecz - czemu judy czy roma nie ma takich wpadek ??? bo grają od 1 do 90 minuty a nie jak nasi 45 - jeb lenie !! pewnie im nie spieszno do europy bo wiedzą, że wtedy niektórzy stracą miejsce na rzecz ludzi potrafiących grać pełne 90 minut i to co 3 dni w tygodniu a nie raz na tydzień

Hagaen

Hagaen

3 kwietnia 2014 | 09:37

Jak przeklinasz już, Guarin to chociaż rób to bez błędów... I zapewne o to Pawłowi chodziło ;P

LuisSuarez

LuisSuarez

3 kwietnia 2014 | 09:38

Mazzari to Pajac. W taki sposob mozna tlumaczyc zagrania kilku zawodnikow na kazdy mecz. Taka jest Pilka Nozna. Trzeba qybrac zawsze najlepsze rozwiazanie w danym momecie. Guarin wybral takie i je totalnie spierdzielil i to tylko i wylacznie jego wina bo jakby zagral ta pilke poprawnie nic by sie nie stalo a ze poru zawodnikow moglo byc wtedy lepiej ustawionych to inna calkiem sprawa.

Interista

Interista

3 kwietnia 2014 | 09:41

kolega guarin mocno sie tutaj wozi

3 kwietnia 2014 | 12:49

Kiepsko z tymi ostrzeżeniami na stronie. Regulamin w ogóle nie jest przestrzegany widzę, klną jak chcą. Wejdzie taki dzieciak jeden z drugim i się uczą od debili zamiast skupić się na kibicowaniu.

Lucash

Lucash

3 kwietnia 2014 | 22:01

Taaa, to teraz trenujmy takie zagrania w Apiano aby każdy wiedział, że można takie podanie do przeciwnika wykonać. Mazzarri mnie coraz bardziej przeraża w swojej głupocie...

bies

bies

3 kwietnia 2014 | 22:31

moze nie widzialem tego dokladnie ... ale kolumbijczyk jesli juz nawet podawal do obroncy to delikatnie mowiac ten obronca mial marne szanse ta pilke przejac ... to bylo jakies koszmarne odegranie do cholera wie kogo jakies dziwne czwiczenia majace na celu wskazac jak co i gdzie zeby guarin mogl lepiej odegrac ??? przeciez on mogl ta pilke wypchnac za linie boczna przy ktorej biegl i czekac az livorno wyrzuci sobie aut juz ja bym wolal zeby WM skupil sie na ciekawszych swiczeniach zebys Guarin tak podawal do naszych napastnikow ... to by sie chwalilo ... ale niestety juz od wielu spotkan nie tworzy nic ciekawego w ofensywie