Powołani na mecz z Bologną

4 kwietnia 2014 | 18:49 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Walter Mazzarri ogłosił dziś listę 23 zawodników powołanych na sobotni mecz ligowy z Bologną. Oto powołani:

Bramkarze: 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo, 12 Luca Castellazzi;

Obrońcy: 4 Javier Zanetti, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 14 Hugo Campagnaro, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 33 Danilo D'Ambrosio, 35 Rolando, 55 Yuto Nagatomo;

Pomocnicy: 10 Mateo Kovacic, 11 Ricky Alvarez, 13 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider, 88 Hernanes;

Napastnicy: 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi, 20 Ruben Botta, 22 Diego Milito.

4 kwietnia 2014 | 19:14

Ponoć przemęczony, było w którymś artykule.

maqu

maqu

4 kwietnia 2014 | 20:24

Chciałbym zobaczyć w środku Taidera, Kovacica i Hernanesa. Mazar nie spieprz tego.

4 kwietnia 2014 | 21:09

Mi wystarczy, ze zobaczę Kove i Hernanesa obok siebie od pierwszej minuty i żeby Kova nie grał defensywnego, tylko konstruował akcje razem z Brazylijczykiem. Ciekawi mnie czy się zgrają . Jak tak będzie, to wynik dla mnie nie ważny.

l'architetto21

5 kwietnia 2014 | 00:11

Handa Zanetti - Jesus - Ranocchia - D'Ambrosio Taider - Cambiasso - Kovacic Hernanes Palacio - Icardi

Piernik

Piernik

5 kwietnia 2014 | 10:39

Jak dla mnie to z Bologną mogą przegrać albo zremisować ale Milan muszą powalić i to sromotnie! Ale mam nadzieje że wszystkie mecze wygrają.

s0ket

s0ket

5 kwietnia 2014 | 13:35

Handa- Jesus-Ronaldo-Rano D'Amdrossio-Cambiasso-Yuto Botta-Kovacic-Hernanes Icardi Palacio-Guarin-Alvarez wchodzą w 2 połowie 60 minuta na lekko zmęczonych zawodników