Zamorano: Marzę o powrocie do Interu

15 kwietnia 2014 | 22:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Legendarny Ivan Bam Bam Zamorano w rozmowie z tuttomercatoweb.it nawiązał do czasu spędzonego w Interze Mediolan, oraz wypowiedział się na temat bieżącej sytuacji w tym klubie. Chilijczyk zdradził również, że bardzo chętnie podjąłby się pracy na rzecz Nerazzurrich:

- Czy nadal utrzymuję kontakt z moimi kolegami z czasów gry w Interze? Oczywiście z Zanettim. Jesteśmy przyjaciółmi i często rozmawiamy. Dzięki temu jestem na bieżąco z sytuacją w klubie. Poza tym regularnie śledzę poczynania Interu w telewizji.

- Nie znam Ericka Thohira. Za to w zeszłym roku podczas pobytu w Mediolanie spotkałem się z prezydentem Morattim i Javierem. Ten pierwszy cały czas ma szczególne miejsce w moim sercu. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł pracować dla tego klubu.

- Bieżący sezon dla Nerazzurrich jest przejściowym. Szczególnie dla Mazzarriego, który dopiero rozpoczął swoją pracę w Mediolanie. W tym zespole jest potencjał, jednak potrzebne są jeszcze wzmocnienia. Należy skupić się jednak na ich jakości, a nie ilości.

- Icardi jest jeszcze młody i musi dojrzeć. Jednak jego potencjał jest już widoczny. Żeby wejść na najwyższy poziom potrzebuje jednak więcej doświadczenia.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

l'architetto21

l'architetto21 16 kwietnia 2014 | 05:33   

Ivan "BAM BAM" Zaaaamoooraaanoooo :))

lysol30

lysol30 16 kwietnia 2014 | 08:27   

On i Baggio to byli idole moich młodzieńczych lat :))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich