Rozmowy ws. kontraktu Alvareza przełożone na koniec maja?

29 kwietnia 2014 | 09:08 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jak podaje TuttoMercatoWeb, nowa umowa Ricardo Alvareza wciąż nie została podpisana. Negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu są obecnie zawieszone, a agent zawodnika przyjechać ma do Włoch dopiero w okolicy 25 maja, by zasiąść z przedstawicielami klubu do rozmów.

Alvarez chciałby, aby wraz z przedłużeniem umowy znacznie wzrosły jego zarobki. Inter póki co nie kwapi się, by oferować Argentyńczykowi dokładnie to o co prosi. A prosi o kwotę 2,5 miliona euro za sezon, podczas gdy obecnie zarabia 1,2 miliona. Propozycja Interu to 1,8 miliona plus ewentualne bonusy. Obecna umowa obowiązuje do 2016 roku.

Całą sytuację według włoskich mediów obserwuje Atletico Madryt oraz Borussia Dortmund i w przypadku braku przedłużenia kontraktu, spróbują pozyskać pomocnika Nerazzurrich.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

stary ubek

stary ubek 29 kwietnia 2014 | 09:55   

hahhaha Za to kalectwo to powinni mu obnizyc pensje ile on zagrl z 10 meczow w sezonie porzadnie? gowno kopa w dupe a nie wieksza kase

Danilux

Danilux 29 kwietnia 2014 | 10:44   

Zagrał 10 meczy porządnie? W takim razie zagrał je naprawdę porządnie, skoro bodaj w 7 został wybrany zawodnikiem meczu :) Kwestią, która bardziej mnie trapi są jego kontuzje i uważam, że właśnie dlatego nie powinien otrzymać aż takich zarobków.

master

master 29 kwietnia 2014 | 13:10   

Jeżeli ktoś by chciał zapłacić za Alvareza 20 mln euro to byłoby to nasz najbardziej wartościowy piłkarz bo jest to cena tylko za lewą nogę.

Wisnia_pl

Wisnia_pl 29 kwietnia 2014 | 13:28   

1,8 miliona to i tak bardzo hojna oferta. Nie dawać nawet grosza więcej, a jak się nie podoba to po sezonie sprzedać. Skończyło się naciąganie klubu na wielomilionowe kontrakty!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich