Pazzini: Chcemy wygrać dla siebie i dla fanów

29 kwietnia 2014 | 10:13 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Były napastnik Interu, Giampaolo Pazzini nie może doczekać się meczu derbowego.

- Chcemy wygrać derby dla nas i naszych fanów. To ważny tydzień, mamy za sobą porażkę z Romą, musimy więc przygotować się najlepiej jak umiemy. Derby to zawsze wyjątkowe mecze, chcę zagrać dobrze jako ex-zawodnik Interu. Nigdy nie strzeliłem w derby, więc dobrze byłoby to przerwać. Chcemy również dać fanom dobry rezultat, zważywszy na ciężki rok, gdy nie jesteśmy na miejscu do którego Milan jest przeznaczony. - powiedział

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 13

Loon

Loon 29 kwietnia 2014 | 11:22   

slaby napastnik, ale chociaz lepszy niz adriano...

granitxhaka

granitxhaka 29 kwietnia 2014 | 11:49   

Nie jest słaby jest dobry sezon temu nastrzelał tych bramek dla Milanu gdyby nie kontuzja kto wie

Mos

Mos 29 kwietnia 2014 | 11:52   

Loon klasycznie...

martins_92

martins_92 29 kwietnia 2014 | 11:54   

podobał mi się w Interze, nie taki słaby, zawsze wykazywał dużo sprytu, i naprawdę miał nosa do strzelania bramek. ;) ale dlaczego wybrał Milan?!

Klinsi64

Klinsi64 29 kwietnia 2014 | 12:00   

gdyby się nie zaciął u nas pewnie nadal by grał dla Interu

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 29 kwietnia 2014 | 12:06   

Lepszy od Adriano? nawet w swoim najlepszym momencie nie zbliżył się do Adriano w swojej najlepszej formie.

anor

anor 29 kwietnia 2014 | 12:17   

Przede wszystkim to kolejna szklanka. Zagra 2 mecze potem 6 siedzi. Na takich piłkarzach przejechał sie Arsenal bo niby talent jest, niby grają dobrze ale co z tego jak nie dogrywają połowy sezonu nawet

Matt1

Matt1 29 kwietnia 2014 | 14:19   

Inter wolal Milito. Pazzini byl niepotrzebny. Nasi sie z tym nie kryli z tego co pamietam. Lubie tego zawodnika. Dobrze gra glowa. Przede wszystkim mlodszy od Diego. Nieporozumienie, ze tak sie to wszystko potoczylo.. Wolalbym Pazze i Cassano niz Milito, Alvareza.

Loon

Loon 29 kwietnia 2014 | 15:54   

No i gdzie jest Adriano, a gdzie Pazzini :)?

cybul

cybul 29 kwietnia 2014 | 16:46   

Loon ale Cie poniosło xD odstaw to co bierzesz albo zmniejsz dawkę :p mówiąc o optymalnej formie to nie ta liga...

INTER_moje_zycie