Wyjątkowy mecz w Appiano Gentile
Do wyjątkowego wydarzenia doszło dzisiaj w Appiano Gentile. Piłkarze Interu Mediolan wzięli udział w meczu towarzyskim razem z niepełnosprawnymi intelektualnie sportowcami Olimpiad Specjalnych, którzy od kilku dni gościli w ośrodku szkoleniowym i korzystali z bazy treningowej Nerazzurrich. Inicjatywa ta ma związek z Europejskim Tygodniem Piłki Nożnej.
qqqq
Źródło: inter.it
stary ubek
13 maja 2014 | 20:27
Elegancka Inicjatywa Tak Trzymac (pewnie pierwszy raz od bardzo dawna dzonatan byl najlepszym pilkarzem i w cwiczeniach i w gierce)
martins_92
13 maja 2014 | 20:28
świetna inicjatywa, i to się nazywa klub, zdrowe podejście do sprawy, oby jak najwięcej takich wydarzeń. ;) nie dość, że działa to dla dobra klubu, rozpowszechniamy go pozytywnie w świecie (nie tylko piłkarskim), to dajemy radość innym ludziom, którzy przy swoim zdrowiu bardzo tego potrzebują. :) widać, że było wesoło!
Drago194
13 maja 2014 | 20:57
Dzięki takim inicjatywom, jestem dumny z bycia kibicem Interu ;)
Loon
13 maja 2014 | 21:05
A Zanetti jeszcze trenuje :)))
Czarson
13 maja 2014 | 21:22
czemu nie dziwi mnie, ze Nagatomo i Jonathan grali z niepelnosprawnymi?
Morfo
13 maja 2014 | 21:29
up - Ciebie tam zabrakło i już sie złościsz ? :P
Internaldo
13 maja 2014 | 22:57
Czarson @ Twój komentarz to dno/ Piękna sprawa takie spotkanie dla niepełnosprawnych sportowców i także dla nas. Wielki szacunek.
Klinsi64
14 maja 2014 | 12:37
Czarson po raz kolejny się skompromitowałeś!!Wypad na stronę juve gnido!!Zapamiętaj sobie bydlaku raz na zawsze,o Interze tylko z szacunkiem i koniecznie z patosem patusie!! Nie Pozdr.
kruk12
14 maja 2014 | 19:13
Wydarzenia takie jak te to coś godnego najwyższej pochwały. Wszyscy radośni. Fajnie ogląda się takie obrazki ;)
majlo
14 maja 2014 | 21:23
tak na marginesie jaki był wynik?
Reklama