CAMPIONI 2021

 

Yuto: Jestem lepszy dzięki Mazzarriemu

14 maja 2014 | 17:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Japoński obrońca Interu, Yuto Nagatomo odwiedził festiwal filmu japońskiego WA! Japan Film Festival, który miał miejsce w Audytorium San Fedele w Mediolanie. Jednym z prezentowanych filmów był "Yuto-kun ga lku" - animowany film bazujący na Yuto Nagatomo. Oto co powiedział nasz gracz na jego premierze.

- Kiedy powiedzieli mi o pomyśle kreskówki, byłem pozytywnie nastawiony, ponieważ chcę by dzieci rozumiały, że potrzeba chęci i siły by nie poddawać się w dążeniu do realizacji swoich marzeń. To dokładnie stało się ze mną. Więc wiadomość jaką mam dla dzieci to nigdy się nie poddawać i być pozytywnym. Jestem piłkarzem i robię to o czym marzyłem. Gram w bardzo ważnym zespole, Interze więc ktoś dał mi wiele i czuję, że cały czas powinienem dawać coś w zamian.

- Powołanie? Dziękuję Zaccheroniemu za powołanie mnie. Teraz będę miał możliwość wygrać Mistrzostwo Świata. Teraz jest jeszcze więcej chęci niż w 2010, jest to we mnie silniejsze. Nigdy nie czułem tak wielkiej chęci sukcesu jaką czuję teraz przed tymi mistrzostwami.

- Mój sezon w Interze? Mogło być lepiej, ale myślę że zrobiłem kilka dobrych rzeczy w tym roku i muszę za to podziękować Mazzarriemu. To dzięki temu czego mnie nauczył, polepszyłem się w ofensywie i mentalnie. Lepiej poruszam się w ataku i dzięki temu zdobywam więcej bramek.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 14 maja 2014 | 17:49   

''wziął odwiedził''?

kruk12

kruk12 14 maja 2014 | 19:16   

Może i jesteś lepszy ale chętnie bym zobaczył jeszcze lepszego na twoim miejscu.

Piotrekfci

Piotrekfci 15 maja 2014 | 09:58   

KRUK12 - proponuje CR7


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich