Chievo zgłosi się po Duncana?

25 maja 2014 | 23:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Alfred Duncan był jednym z głównych architektów awansu Livorno do Serie A. Miniony sezon był dla Ghańczyka zdecydowanie mniej udany. Raz, że jego pozycja w drużynie beniaminka znacznie osłabła, a dwa, że wraz z kolegami nie udało mu zachować się ligowego bytu. 

Póki co nie wiadomo jaka przyszłość czeka 21-latka. Wydaje się jednak, że większe szansę na sprawdzenie się w zespole trenera Mazzarriego ma raczej Ibrahima Mbaye, czyli inny wychowanek Interu przebywający ostatnio na wypożyczeniu w Livorno. W przypadku Duncana wielce prawdopodobne jest za to kolejne wypożyczenie. Lista klubów zainteresowanych taką możliwością jest podobno bardzo długa, a na jej czele znajduje się Chievo Werona. Drużyna z miasta Romea i Julii bardzo chętnie widziałaby Ghańczyka w swoich szeregach i podobno poczyniła już pierwsze kroki w tym kierunku. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Lambert

Lambert 26 maja 2014 | 07:23   

Niech idzie tam. Lubię Chievo i myślę że to właściwy kierunek dla niego

JZ4ever

JZ4ever 26 maja 2014 | 09:39   

Niech go wykupia...

fenomen

fenomen 26 maja 2014 | 09:56   

Jedynie bym zostawił Benassiego, Bardiego i Mbaye. Reszta naszych talentów do odstrzału

majlo

majlo 26 maja 2014 | 13:10   

ja bym go zostawil ma talent jak ci pilkarze powyzej tylko obawiam ze nasz trener nie da mu szanse wiec niech go wypozycza ale nie srezdadza moze wspolwlasnosc?

Nerazzurri96

Nerazzurri96 26 maja 2014 | 16:01   

jak dla mnie do odstrzału

Hagaen

Hagaen 26 maja 2014 | 16:34   

Przecież dobrze grał w Livorno nawet, o co Wam kurwa chodzi, niektórym? Ja bym po prostu chciał rozwiązania kwestii wprowadzania młodych piłkarzy do składu, zwłaszcza perspektywicznych, utalentowanych chłopaków... Duncan, M'Baye, Bardi i Benassi - oni powinni dostać szansę, ja bym wypożyczył do Udine, zwłaszcza jeśli Strama obejmie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich