Ince: Muszę się zastanowić

27 maja 2014 | 16:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W związku z wizytą Toma Ince'a w Mediolanie mogło wydawać się, że kwestia jego przenosin w Interu jest już przesądzona. Sam zawodnik postanowił jednak ostudzić zapędy dziennikarzy i kibiców i jasno dał do zrozumienia, że nie podjął jeszcze żadnej decyzji w związku ze swoją przyszłością:

- Wykonaliśmy dopiero pierwszy krok w negocjacjach. Przenosiny do Interu mogą być dla mnie wielką szansą. Zwiedzałem Mediolan i byłem także na stadionie San Siro, który jest niezwykły. Również mój ojciec wiele opowiada mi o Interze. Za nimi sezon przejściowy, a ja nie mam wątpliwości, że chciałbym podjąć właściwą decyzję. Pragnę zaprezentować swoje umiejętności, jednak muszę to wszystko jeszcze przemyśleć. Potrzebuję kilku tygodni na podjęcie decyzji.

- Zainteresowanie ze strony Interu jest bardzo pochlebne. W Premier League jest jednak wiele niedomówień wokół mnie i czuję, że mam tam jeszcze wiele do zrobienia. Ludzie na Wyspach jeszcze nie widzieli mojego prawdziwego oblicza. W Crystal Palace natychmiast zdobyłem gola i zanotowałem asystę, jednak później zaliczyłem krok w tył. To cenne doświadczenie, które pomoże mi podjąć decyzję. Najważniejsze jest to abym grał regularnie. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Danek

Danek 27 maja 2014 | 18:19   

na pewno czeka na lepszą ofertę z Anglii, do tego " muszę grać regularnie"

bies

bies 27 maja 2014 | 21:14   

chlopak z tata przyjechali do Mediolanu ... podbic cene wartosc pilkarza ot cala prawda jak juz pisalem jakies 2 tygodnie temu w brukowcu brytyjskim napisano ze mlody Ince zostaje w premier league ... ot taki maly cyrk

Darkos

Darkos 27 maja 2014 | 22:39   

Niech się nawet zastanawia całe wakacje jak mu tyle trzeba. W tym czasie Inter kupi kogoś wartościowego i po problemie

Rafski

Rafski 27 maja 2014 | 23:30   

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... Paul, gdy stał się agentem syna zrobił się z niego niezły biznesman.

granitxhaka

granitxhaka 28 maja 2014 | 00:02   

niech spada

Matt1

Matt1 28 maja 2014 | 14:54   

kim on jest? podola ciezarowi gry i presji w naszym klubie? Watpie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich