Udany występ Palacio w reprezentacji

5 czerwca 2014 | 14:42 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Argentyny pokonała Trynidad i Tobago 3:0. Podczas tego meczu na boisku pojawili się wszyscy zawodnicy Interu Mediolan. Najlepiej z całej trójki spisał się Rodrigo Palacio.

Zgodnie z przewidywaniami, podczas tego meczu Palacio i Campagnaro pojawili się w wyjściowym składzie. W pierwszej połowie, Argentyńczycy oddali dwa strzały w światło bramki, z czego jeden z nich dał im prowadzenie. Strzelcem pierwszego gola był Palacio, który głową umieścił piłkę w siatce. Ponadto napastnik zaliczył udaną asystę, którą skutecznie wykorzystał Maxi Rodriguez.

Z bardzo dobrej strony pokazał się również Campagnaro, który był na boisku przez pełne 90 minut.

W 70. minucie, z ławki rezerwowych wszedł również Ricky Alvarez. Piłkarz zastąpił strzelca drugiego gola - Javiera Mascherano.

Argentyna-Trynidad i Tobago 3:0 (1:0)
1:0 - Rodrigo Palacio (45')
2:0 - Javier Mascherano (51')
3:0 - Maxi Rodriguez (64')

Argentyna: Romero - Campagnaro, F. Fernández, Demichelis (46. Basanta), Rojo - Gago (46' Biglia), Mascherano (70' Álvarez), Di María (63' Enzo Pérez) - Lavezzi (56' Rodríguez), Messi, Palacio (76' A. Fernández).

Trynidad i Tobago: Williams - Hoyte, Mitchell (71' Hoyte), Marshall, Bateau - Peltier,Boucaud (71' George), Hyland, Jones (86' Winchester) - Guerra (60' Molino), Jones (77' Plaza).