Botta transferowym celem Zemana?

19 czerwca 2014 | 17:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W drużynie Cagliari nastał czas wielkich zmian. Na 99% nowym właścicielem klubu zostanie Tommaso Giulini. Włoskie media spekulują, że wraz z jego przybyciem w klubie pojawi się również nowy trener. Ma nim zostać niezwykle doświadczony i charyzmatyczny Zdenek Zeman. 

Alfredo Pedulla uważa, że jedną z pierwszych decyzji Czecha ma być sięgnięcie po gracza Interu Mediolan, Rubena Bottę. Argentyńczyk miałby idealnie pasować do taktyki 4-3-3 jaką preferuje Zeman. Poważne zainteresowanie Bottą w ostatnim czasie mieli wyrażać również przedstawiciele Torino.

Źródło: fedenerazzurra.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Daniello

Daniello 19 czerwca 2014 | 17:49   

Duże tak jeśli miałoby chodzic o roczne wypożyczenie, chyba że ktoś z przodu odejdzie i zrobi się wolna luka, którą zapełni Ruben :) U Zemana Botta miałby odpowiednie pole do popisu i jego postawa na Sardynii zweryfikowałaby później jego dalszą przydatność w Interze.

Hagaen

Hagaen 19 czerwca 2014 | 20:22   

Daniello prawdę powiadasz, również popieram. Botta ma umiejętności i talent, trzeba chłopaka ograć w Serie A i dać mu regularność, pokazać nieco zaufania. Dla mnie może być takim Anhelem Di Marią drugim, ale trzeba go dobrze poprowadzić.

galica13

galica13 19 czerwca 2014 | 21:50   

jakim drugim Di Marią? ten facet nie ma 18-20 lat a 24!!! i dalej jest jakimś 'no-name'em'. gdzie wy zyjecie

Lambert

Lambert 19 czerwca 2014 | 23:10   

Nigdzie nie sprzedawać i grać nim, grać, grać i jeszcze raz grać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich