Schelotto i Botta za Biabianiego?

24 czerwca 2014 | 22:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzisiaj doszło do spotkania działaczy Interu i Parmy. Jak łatwo się domyśleć ich głównym tematem był Jonathan Biabiany i jego powrót na San Siro. Póki co kluby nie doszły do porozumienia, jednak rozmowy mają być kontynuowane. 

Przedstawicieli Parmy nie zadowoliła propozycja w wysokości 6-7 mln. euro za kartę Francuza. Dlatego też Nerazzurri planują włączyć do transakcji dwójkę swoich graczy. Pierwszym z nich jest Ezequiel Schelotto, który ma za sobą udaną połówkę sezonu na Stadio Ennio Tardini. Argentyńczyk miałby zasilić ekipę Gialloblu na zasadzie transferu definitywnego. Mowa jest również o Rubenie Bottcie. W jego przypadku w grę wchodzi jedynie wypożyczenie. Działacze Parmy pragnęliby zapewnić sobie opcję pierwokupu, jednak Inter nie chce zgodzić się na taki zapis w umowie.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Nerazzurri96

Nerazzurri96 24 czerwca 2014 | 22:04   

Takie rozwiązanie to byłoby ok:D

Darkos

Darkos 24 czerwca 2014 | 22:39   

Szrot + Botta za szybki szrot? Pachnie Interem...

Lambert

Lambert 24 czerwca 2014 | 23:37   

Może być

stary ubek

stary ubek 25 czerwca 2014 | 09:23   

przecie Botta bd w chuj lepszy od Biabianiego ale co sie bede produkował jeszcze beda tego zalowac

Hagaen

Hagaen 26 czerwca 2014 | 00:24   

UBEK, Ty się naucz czytać ze zrozumieniem też, proszę Cię... BOTTA MA BYĆ JEDYNIE WYPOŻYCZONY BEZ OPCJI PIERWOKUPU, NATOMIAST ODDAMY IM SCHELOTTO. BIABANEGO MUSIMY MIEĆ, BO TO NASZ WYCHOWANEK (TAKIE REGULACJE DOT. PUCHARÓ), choć ja bym postawił na Duncana albo M'baye w zgłoszonym składzie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich