Oficjalnie: Inter wykupił Taidera

2 lipca 2014 | 01:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nerazzurri oficjalnie weszli w posiadanie pełni praw do Saphira Taidera. Do tej pory jego karta na zasadzie współwłasności należała do Interu Mediolan i Bolonii. Póki co nie podano ile kosztować będzie ta transakcja.

20 czerwca informowaliśmy o tym, iż oba kluby doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy o współwłasności na kolejny sezon. Po upływie kilku tygodni Inter zdecydował się jednak na wykupienie drugiej połowy karty gracza.

Nadal nie wiadomo jednak jaka przyszłość czeka reprezentanta Algierii. Sam Taider otwarcie przyznaje, że chciałby pozostać w ekipie Waltera Mazzarriego. Nie jest jednak tajemnicą, że Nerazzurri najchętniej włączyliby go w transakcję z Rubinem Kazań. Sprawa wydaje się więc rozwojowa.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

Hagaen

Hagaen 2 lipca 2014 | 08:06   

Moim zdaniem Taider jest jak ta sprawa - rozwojowy - trzeba by go wypożyczyć do jakiegoś klubu na podobnych warunkach co my byśmy wzięli M'Vilę i byłoby git. Ale do Serie A bądź może Premier League, nie do Rosji...

bies

bies 2 lipca 2014 | 09:24   

wiec powinnismy oczekiwac kolejnego odcinka tej ... mydlanej opery "Mvilla - Inter - Taider - Rubin"

Klinsi64

Klinsi64 2 lipca 2014 | 09:28   

pierwszy raz przeczytałem Inter wyd... Taidera :D ponoć niezależnie od decyzji Tajnera M'Vila przejdzie do Interu

stary ubek

stary ubek 2 lipca 2014 | 11:06   

Oddac do tego Rubina on moze wyrozniac sie tylko na tle leszczy a co do was to gratuluje kazdy jechał po nim 1 dobry a nawet b. dobry mecz przeciw Niemcom i nagle Bum Taider Mistrz!!

kruk12

kruk12 2 lipca 2014 | 13:12   

Ten występ Taidera z Niemcami jest za bardzo fetyszyzowany. Nic nadzwyczajnego tam nie pokazał. Mam wrażenie że zachwyt co do ogólnej niespodziewanie dobrej postawy Algierii przeniósł się nieco na ocenę niezłej ale nie zachwycającej gry tego zawodnika.

Tony

Tony 2 lipca 2014 | 13:25   

Hagaen - po czym wnioskujesz, że Taider jest rozwojowy? Po JEDNYM niezłym meczu na Mundialu? Przecież on przez cały sezon w Interze nie pokazał kompletnie nic nadzwyczajnego i zastanawia mnie dlaczego ludzie tak nagle zaczęli widzieć w nim jakiś potencjał.

ksiazewi

ksiazewi 2 lipca 2014 | 15:59   

Aha, czyli wg niektórych Taider zagrał super mecz. Algieria zagrała tak jak Niemcy pozwolili. Jak Neuer byl stoperem na połowie boiska, to i bylo groźnie. Poza tym kilka sytuacji, gdzie przez przypadek mogła paść bramka. Tak Taider, jak jego Algieria nic szczególnego nie pokazali. Przeciętny gość i zdania nie zmienię . Za słaby na Inter.

alzmaycher

alzmaycher 3 lipca 2014 | 09:18   

Nie pierd...cie. Jeśli go nie wypożyczą (co jest najbardziej prawdopodobne) to będzie się ogrywał z ogórkami w LE. Jest jeszcze puchar. Gramy na trzy fronty. W styczniu go ocenicie. Nie po to był wykupiony żeby go sprzedawać za grosze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich