Argentyna drugim finalistą

10 lipca 2014 | 00:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przed kilkoma minutami poznaliśmy skład niedzielnego finału Mistrzostw Świata. Rywalem Niemców będzie reprezentacja Argentyny. Albicelestes dopiero po rzutach karnych okazali się lepsi od Holandii. Po 120 minutach mieliśmy bezbramkowy remis.

Dobrą zmianę dał Rodrigo Palacio, który w 81 minucie spotkania zastąpił Enzo Pereza. Napastnik Interu mógł stać się bohaterem swojej drużyny, jednak już w dogrywce zmarnował bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki.

Hugo Campagnaro i Ricky Alvarez cały mecz spędzili na ławce rezerwowych.

Holandia - Argentyna 0-0 k. 2-4

Holandia: 1. Jasper Cillessen - 15. Dirk Kuijt, 2. Ron Vlaar, 3. Stefan de Vrij, 4. Bruno Martins Indi (46, 7. Daryl Janmaat), 5. Daley Blind - 20. Georginio Wijnaldum, 10. Wesley Sneijder, 6. Nigel de Jong (62, 16. Jordy Clasie) - 11. Arjen Robben, 9. Robin van Persie (96, 19. Klaas-Jan Huntelaar)

Argentyna: 1. Sergio Romero - 4. Pablo Zabaleta, 15. Martín Demichelis, 2. Ezequiel Garay, 16. Marcos Rojo - 6. Lucas Biglia, 14. Javier Mascherano, 10. Lionel Messi, 8. Enzo Pérez (81, 18. Rodrigo Palacio) - 9. Gonzalo Higuaín (82, 20. Sergio Agüero), 22. Ezequiel Lavezzi (101, 11. Maxi Rodríguez)

Żółte kartki: Huntelaar, Martins Indi - Demichelis

Sędzia: Cüneyt Çakır (Turcja)