Nowy dział na stronie: Kapitanowie

11 lipca 2014 | 10:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Odkąd istniejemy jako serwis intermediolan.com (ponad 12 lat) ,kapitan Interu był tylko jeden: Javier Zanetti. O odejściu tego wielkiego zawodnika napisano już wiele, a teraz opaskę kapitańską przejąć ma Andrea Ranocchia.

Korzystając z okazji, nasz felietonista: Jakub Kralka napisał interesujący artykuł poświęcony dotychczasowym kapitanom Interu.

Artykuł to jednak nie wszystko co chcielibyśmy Wam zaprezentować w kontekście tej zaszczytnej funkcji, jaką jest noszenie opaski kapitańskiej. Stworzyliśmy specjalny dział, w którym wypisaliśmy wszystkich dotychczasowych kapitanów Interu według kolejności, w której nimi byli. Po kliknięciu na danego zawodnika, obejrzycie jego profil w naszym serwisie. Polecamy.

Zobacz dział: Kapitanowie Interu

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

Klinsi64

Klinsi64 11 lipca 2014 | 10:31   

na pewno nazwisko Ranocchia w zestawieniu z innymi wygląda żenująco,ale taki mamy Inter dzisiaj i nic się na to nie poradzi,co raz mniej jest piłkarzy z jajami,teraz substytutem mocnego charakteru są tatuaże i irokezy na głowie ;)

Loon

Loon 11 lipca 2014 | 10:48   

Eee, przejrzalem dzis w nocy wszystkich kapitanow, bylo paru ogórków jego pokroju, choc trzeba przyznac, ze mieli dluzszy staz w klubie

Daniello

Daniello 11 lipca 2014 | 12:11   

Imo, w przypadku, gdyby Inter jakimś cudem zdołał wykupić Rolando, to Rano nim się obejrzy straci opaskę kapitana :) Zarówno Rolando, JJ, jak i Vidic biją go na głowę swoimi umiejętnościami.

tomimar

tomimar 11 lipca 2014 | 13:17   

Niekoniecznie jest gorszy, na początku sezonu gdy obroną dyrygował Campagnaro Ranocchia grał świetnie, podobnie dobrze grał z Samuelem. On mimo 26 lat wygląda na takiego uczniaka, którego trzeba ustawiać i trzymać w ryzach i wtedy jest dobry. No ale mianowanie kapitanem człowieka który nawet w defensywie nie ma mocnej pozycji to raczej pomyłka.

Darkos

Darkos 11 lipca 2014 | 13:43   

Do pozostałej większości kapitanów pasuje narodowością. Czyżby to było kryterium wyboru?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich