Cassano chwali Belfodila

26 lipca 2014 | 17:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ishak Belfodil w Interze pojawił się w miejsce Antonio Cassano. Algierczykowi nie udało się jednak chociażby zbliżyć do poziomu bardziej doświadczonego kolegi. Co więcej zaliczył on spory krok do tyłu w swojej karierze.

Nic nie pomogło także wypożyczenie do słabiutkiego  Livorno i w Mediolanie bez żalu zrezygnowano z 22-latka. Teraz Belfodil będzie starał się odbudować w barwach klubu w którym pierwszy  raz zrobiło się o nim głośniej, czyli w Parmie. Jednym z jego partnerów w ataku będzie nie kto inny jak Antonio Cassano, który wypowiedział się już na temat młodszego kolegi:

- Jeszcze nie rozmawiałem z Belfodilem. Jeśli jednak pytacie mnie o niego to uważam, że posiada wielkie umiejętności i ogromny potencjał. Ten sezon będzie zależał wyłącznie od niego. Od tego czy uda mu się na stałe zadomowić w pierwszym składzie. Parma dokonała kolejnego niesamowitego zakupu. To następny cud w wykonaniu Leonardiego. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Darkos

Darkos 26 lipca 2014 | 19:21   

Chociaż źle mu nie życzę, to zawsze będzie mi się Belfo kojarzył z głupotą i Ramadanem

granitxhaka

granitxhaka 26 lipca 2014 | 21:51   

Jesli nie mieśćił sie w kadrze Algierii to tym bardziej Interu

GorącyRosołek

GorącyRosołek 26 lipca 2014 | 22:13   

Przecież kurwa mówiłem rok temu jak przychodził, że skończy się kompromitacją. Biorą kurwa gruby hajs, przeprowadzają te transfery pedały w garniakach a nie mogą przewidzieć, że taki klocek się u nas nie sprawdzi.

martins_92

martins_92 26 lipca 2014 | 23:00   

a jak to jest z tym Belfodilem? definitywnie wrócił do Parmy czy to jakieś wypożyczenie? ew. jaka kwota transferu?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich