Thohir: Vidić to nasz lider
Erick Thohir w rozmowie z La Gazzetta dello Sport krótko skomentował wczorajsze zwycięstwo z Romą. Właściciel Interu był bardzo zadowolony z postawy swojego zespołu. Szczególnie wyróżnił jednak postawę Nemanji Vidicia:
- Vidić udowadnia, że może być prawdziwym liderem. Przeciwko Romie każdy zagrał jednak świetnie, pokazując przy tym wielki charakter. Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi, jednak dotychczasowa praca wykonana przez zespół i trenera udowadnia, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Bardzo się cieszę, że wreszcie zobaczyłem Kovacicia na boisku.
Źródło: sempreinter.com
castillo20
3 sierpnia 2014 | 15:36
Również mi się wydaje, że taki jeden klasowy obrońca-lider i od razu cała obrona gra lepiej, odważniej i pewniej
MrGoal
3 sierpnia 2014 | 16:36
I po co było robić Ranocchie kapitanem, skoro każdy wie że to Vidic dzieli i rządzi. Ranocchia moze czuć się tylko niezrecznie / zażenowany teraz
tomimar
3 sierpnia 2014 | 17:06
A jak się czują kibice gdy kapitanem jest ktoś kto nawet w swojej formacji jest pomagierem
Reklama