Zamorano i Gattuso chwalą Medela

6 sierpnia 2014 | 20:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzisiejszy dzień należał bez wątpienia do Pablo Osvaldo, jednak już niebawem w centrum uwagi powinien znaleźć się Gary Medel. Transfer Chilijczyka jest już przesądzony co bardzo cieszy jego rodaka i jedną z legend Interu Ivana Zamorano:

- Pokochacie Medela. Znam Garego bardzo dobrze i jestem przekonany, że świetnie poradzi sobie we Włoszech. Jestem zachwycony, że dołączył do klubu, który zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

- Gary ma w sobie coś z Paula Ince. Potrafi być liderem na boisku i tym samym podbudowywać swoich kolegów z drużyny. Przypomina mi również Diego Simeone biorąc pod uwagę respekt jaki wzbudza u innych.

W samych superlatywach na temat piłkarza reprezentacji Chile wypowiadał się również Gennaro Gattuso:

- Gary to zawodnik z charakterem dzięki czemu świetnie nadaje się do Serie A. To bardzo inteligentny pomocnik, który może okazać się niezwykle ważną postacią dla Interu. Wiem, że porównuje się go do mnie. Mam nadzieję, że posiada podobny temperament. Potwierdził swoją wartość w ciągu kilku ostatnich sezonów, a już szczególnie na ostatnim Mundialu. Zaimponował szczególnie grą w destrukcji, kiedy mierzył się z piłkarzami z samego topu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Darkos

Darkos 6 sierpnia 2014 | 20:43   

Gracze z charakterem tworzą drużyny z charakterem. Taki ma być Inter

interbig

interbig 7 sierpnia 2014 | 09:23   

Bam Bam zawsze na propsie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich